Здобутки юних винахідників Дубенської міської станції юних техніків

Дата створення: 10:34 04.12.2019

26 листопада 2019 року на базі Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Рівненської обласної ради відбувся конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти області.

ТЕОРЕТИКО- ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Дата створення: 11:04 03.12.2019

27 листопада 2019 року на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»  було проведено теоретико-практичний семінар вчителів початкових класів на тему «Розвивальне середовище у початковій школі, як чинник становлення успішної особистості».

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИХОВАТЕЛІВ ГПД

Дата створення: 14:37 29.11.2019

Допомогти дитині реалізувати свій пізнавальний та творчий потенціал, навчитися з користю використовувати свій вільний час – є важливими задачами закладів освіти, що ефективно розв’язуються за допомогою групи продовженого дня.

І етап чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат ЗЗСО

Дата створення: 10:01 25.11.2019

18 – 22 листопада на базі Дубенської гімназії № 2 та Дубенської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 відбулись змагання І етапу чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.

Конкурс дитячого малюнка «Україна проти корупції»

Дата створення: 12:32 21.11.2019

З метою формування негативного ставлення до корупції як суспільного явища  з 4 по14 листопада відбувся міський етап конкурсу дитячого малюнка « Україна проти корупції» серед учнів навчальних закладів міста. На конкурс було представлено 22 роботи  у трьох вікових категоріях.

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

Дата створення: 10:49 21.11.2019

15 листопада 2019 року на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 було проведено чергове засідання школи молодого вчителя початкових класів.

Змагання з шахів та шашок у залік Спартакіади школярів міста

Дата створення: 08:41 14.11.2019

13 листопада 2019 року на базі Будинку дітей та молоді відбулись змагання з шахів та шашок у залік Спартакіади школярів міста.

Тематичний семінар вчителів хімії міста

Дата створення: 14:20 13.11.2019

14.11.2019 року на базі Дубенської загальн-освітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся тематичний семінар вчителів хімії ЗЗСО міста з теми «Модернізація навчально-виховного процесу з хімії шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій ». Вчителі хімії обговорили шляхи реалізації використання ІКТ в освітньому інформаційному просторі навчального закладу, ознайомились з впровадженням в практику технології «перевернутий клас». Взяли участь у круглому столі на тему «Наскрізні змістові лінії як засади до створення цілісної картини світу: методика реалізації.» та методичному аукціоні.