Вітаємо переможців обласного етапу олімпіади «Юне обдарування – 2019»

Дата створення: 14:15 18.04.2019

16 квітня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 відбувся ІІІ (обласний) етап олімпіади «Юне обдарування». В олімпіаді взяли участь 59 учнів 4 класу закладів освіти області. Школярі виборювали першість із трьох навчальних предметів: математика, українська мова та природознавство.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

Дата створення: 12:44 17.04.2019

Дошкільний навчальний заклад №4 восени 2018р. взяв участь у ФОТОКОНКУРСІ  ДОШКІЛЬНИХ  НАВЧАЛЬНИХ  ЗАКЛАДІВ  УКРАЇНИ

Молодь обирає здоров’я

Дата створення: 12:56 11.04.2019

Здоров’я – це найбільший і найдорожчий скарб людини. Від здоров’я молодого покоління залежить майбутнє кожної особи зокрема. Це ефективність професійної діяльності та перспектива успішного життя, розвиток знань, традицій, науки, перспектива для всього суспільства. За сьогоднішніх умов, коли у держави на охорону здоров’я бракує коштів, найдешевшим і найнадійнішим методом збереження здоров’я є вміння дотримуватись здорового способу життя.

Переможці обласного етапу учнівської олімпіади «Знавці Біблії»

Дата створення: 12:47 10.04.2019

«Добре, коли морально-духовне виховання стає основою виховання дитини. Вивчення Біблії може стати потужною моделлю навчання. З любові до Бога, один до одного, до батьків ми виховаємо  Україну».

Семінар дпя вчителів англійської мови.

Дата створення: 11:09 08.04.2019

04 квітня   2019 року   на  базі   Дубенського   НВК  «школа-гімназія «   відбувся семінар  для вчителів  англійської  мови  міста  Дубна  з теми: «Планування  та  тайм- менеджмент  уроку  англійської  мови   в середніх  класах  для  досягнення  очікуваного   результ ату».

ВІДБУВСЯ ІІ (МІСЬКИЙ) ЕТАП ОЛІМПІАДИ «ЮНЕ ОБДАРУВАННЯ – 2019»

Дата створення: 16:32 04.04.2019

З 25 по 28 березня 2019 року на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» відбувся ІІ (міський) етап олімпіади «Юне обдарування – 2019», у якому взяли участь 39 учнів 4-х класів – переможці І (шкільного) етапу.

Реєстрація на ЗНО-2019 завершена!

Дата створення: 15:35 03.04.2019

У понеділок, 25.03.2019, завершено процедуру реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Вихованці Дубенської міської станції юних техніків – переможці обласних змагань з оригамі

Дата створення: 10:18 03.04.2019

У всі часи було й залишається актуальним твердження, що найцінніше багатство нації – це її інтелектуальний потенціал. Одним з ефективних засобів розвитку інтелекту дітей є заняття оригамі, що в перекладі з японської мови означає «складання паперу». Це старовинна техніка складання різноманітних фігур із квадрата без застосування клею та ножиць. Оригамі є не лише мистецтвом, а й містить у собі величезний творчий потенціал щодо використання його в різних галузях діяльності людини: конструюванні, архітектурі, дизайні, математиці, медицині… Усе це виводить оригамі за межі екзотичного японського мистецтва та робить його цікавим для людей різних країн світу, незалежно від віку й роду занять. Заняття оригамі розвивають пам’ять, просторову уяву, моторику пальців, точність рухів, вольові зусилля, вміння доводити справу до кінця, а також формують гнучке, евристичне мислення, естетичний смак, сприяють спілкуванню.

Вітаємо переможців ІV (заключного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Дата створення: 16:44 02.04.2019

З 11 березня  по 29 березня 2019 року у різних містах України відбувся ІV (заключний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Вітаємо наших вчителів - учасників ХVІ обласного конкурсу – ярмарку педагогічної творчості

Дата створення: 16:07 28.03.2019

Вітаємо  наших вчителів - учасників ХVІ обласного конкурсу – ярмарку педагогічної творчості, підсумки якого були підведені 27 березня в РОІППО. Серед них  є  наші лауреати. В номінації « Образотворче мистецтво» перше місце зайняв методичний  посібник «Розвиток творчих компетенцій особистості через систему практичних робіт на уроках образотворчого мистецтва у 7-ому класі». Це спільне напрацювання обласної творчої групи, у складі  якої була і наша вчителька з Дубенської  гімназії №2  Грановська Олена Петрівна.