ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

18 грудня 2019 року на базі Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов було проведено засідання школи педагогічної майстерності «Творча лабораторія вчителя Нової української школи» з проблеми  «Оцінювання в Новій українській школі: ресурс для розвитку замість вироку».

14:37 20.12.2019

Педагогічний коучинг – в навчальний процес!

З метою підвищення рівня управлінської діяльності 13 грудня 2019 року на базі Дубенської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся практичний семінар керівників ЗЗСО міста, в ході якого було в деталях розкрито проблему педагогічного коучингу як  технології особистісного розвитку учасників освітнього процесу. Адміністрація ЗОШ №6 (дир. М. Іванова, заступники директора Л. Німтур, Н. Олексюк), вчитель початкових класів А. Бутрій ознайомили учасників семінару з теоретичними аспектами коучингового підходу, вміло поєднавши його з практичною діяльністю та набутим досвідом. В роботі семінару взяли участь міський голова В. Антонюк, заступник міського голови з гуманітарних питань В. Скринчук, секретар ради В. Недашківський.

12:27 19.12.2019

Фінальні ігри Спартакіади школярів міста з баскетболу

16 грудня 2019 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулись фінальні ігри Спартакіади з баскетболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти міста. Переможцями змагань стали команди юнаків та дівчат Дубенської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7.

11:04 17.12.2019

07 грудня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

07 грудня  2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

16:32 09.12.2019

ВІТАЄМО!!!

Гуліда Оксана Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов,  здобула перемогу у зональному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2020» в номінації «Зарубіжна література». Вчителька з неабияким творчим потенціалом, цілеспрямована, креативна, з великим умінням та прагненням генерувати нові ідеї та постійною мотивацією до професійного саморозвитку. Щиро вітаємо Оксану Михайлівну з перемогою у першому етапі фахових випробувань та   бажаємо успіхів і подальших перемог!

15:46 06.12.2019

Здобутки юних винахідників Дубенської міської станції юних техніків

26 листопада 2019 року на базі Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Рівненської обласної ради відбувся конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти області.

10:34 04.12.2019

ТЕОРЕТИКО- ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

27 листопада 2019 року на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»  було проведено теоретико-практичний семінар вчителів початкових класів на тему «Розвивальне середовище у початковій школі, як чинник становлення успішної особистості».

11:04 03.12.2019

30 листопада 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІст.№13 відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

30  листопада  2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІст.№13 відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

10:13 02.12.2019

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИХОВАТЕЛІВ ГПД

Допомогти дитині реалізувати свій пізнавальний та творчий потенціал, навчитися з користю використовувати свій вільний час – є важливими задачами закладів освіти, що ефективно розв’язуються за допомогою групи продовженого дня.

14:37 29.11.2019