Шкарпетки для перемоги 2.0.

В рамках заходів з нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України учні закладів загальної середньої освіти міста Дубна та вихованці «Центру науково-технічної дитячої та юнацької творчості» долучилися до акції «Шкарпетки для перемоги 2.0.».

15:13 05.12.2023

Підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства

Підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритму дій для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок і чоловіків з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання жорстокого поводження та домашнього насильства.

10:19 30.11.2023

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та ї наставників. Бажаємо майбутніх перемог та гідного представлення міста Дубна на обласному етапі!

15:10 28.11.2023

Малята Дубенської громади отримали бокси від ЮНІСЕФ

Заклади дошкільної освіти міста Дубна отримали від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні друковані матеріали щодо ментального здоров’я, гігієни, мінної безпеки у кількості 25 боксів. Матеріали в боксах згруповані за тематикою під назвою «НУМО відкривай та розвивай», один такий бокс розрахований на тридцять дітей.

10:19 27.11.2023

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2023/2024 навчальному році!

15:41 23.11.2023

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Історія допомагає Вам стати мудрішими, виховує любов до Батьківщини, патріотизм. Знання історії допомагає по-новому поглянути на світ, вплинути на майбутнє країни.

16:06 22.11.2023

Відбувся відбірковий етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games»

21 листопада 2023 року на базі Дубенського ліцею №6 Дубенської міської ради відбувся ІІ етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» (ІІ віковий девізіон).

12:08 22.11.2023