Управління освіти Дубенської міської ради

Новини

Майстер-клас для вчителів фізики міста

Дата створення: 08:48 05.03.2019

28 лютого 2019 року на базі Дубенської гімназії № 2 відбувся майстер-клас вчителя вищої категорії, вчителя-методиста Козловської Світлани Іванівни. В ході майстер-класу було розглянуто питання роботи з обдарованими дітьми, які беруть участь у різних етапах олімпіади з фізики, а також розглянуто питання активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках узагальнення та систематизації знань з розділу фізики «Оптика». Вчителі шкіл міста розглянули досліди, використовуючи які можна підвищити пізнавальний інтерес учнів до вивчення фізики.

КРЕАТИВ – КЕЙС КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА

Дата створення: 12:55 04.03.2019

01 березня 2019 року  на базі  НВК « ЗНЗ - ДНЗ»  відбувся навчальний семінар керівників освітніх закладів  міста з теми « Професійна компетентність педагога як вагомий чинник успішного здійснення  освітніх реформ в умовах оновленої освіти». Вітальним словом начальника управління освіти  В. Нетреби, директора НВК « ЗНЗ - ДНЗ» Т. Сириці та  весняним калейдоскопом,   в якому переплелися перлинки акторської творчості вихованців дошкілля, початкової ланки, учительського  та батьківського колективів, розпочалася  зустріч гостей  закладу.  Саме ж  заняття проходило  в форматі креатив – кейсу, що дало змогу організаторам  заходу  всебічно  висвітлити роль учителя Нової української школи , складові його   професіоналізму,  ключові  вчительські компетентності  у формулі сучасної освіти, уміло поєднавши теорію з набутим  практичним досвідом.  Мультимедійні та слайд- презентації,  відеоролики від заступника директора НВК О. Ільчук, вчителів  Т. Гордійчук, О. Коханюк, практичного психолога О. Волкожі та бріколаж  «Інновації в сучасній школі» від вчителя – методиста О. Тимощук  стали  підтвердженням того, що  НВК « ЗНЗ - ДНЗ» готовий до здійснення  освітніх реформ.  Підсумки навчального семінару керівників  ЗЗСО  підвела завідувачка методичним кабінетом управління освіти Л. Шовкіна.

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАСТЕРНОСТІ

Дата створення: 09:25 04.03.2019

28.02.2019  на базі  Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1відбулося засідання школи педагогічної майстерності «Творча лабораторія вчителя Нової української школи» з теми «Реалізація пілотного проекту Нового Державного стандарту початкової освіти за концепцією НУШ».

Міський семінар-практикум вчителів інформатики

Дата створення: 16:42 27.02.2019

26 лютого 2019 року на базі Дубенської загальноосвітньої школи № 7 відбувся семінар-практикум вчителів інформатики з теми «Шляхи вдосконалення роботи учителів щодо підвищення ефективності в  набутті учнями міцних знань, освітніх компетенцій на уроках інформатики»

Міський семінар вчителів зарубіжної літератури

Дата створення: 16:23 27.02.2019

21.02.2019 року на базі СЗОШ І-ІІІ ст.№5 відбувся міський семінар вчителів зарубіжної літератури з теми «Сучасний урок зарубіжної літератури». З  питанням  «Інноваційна діяльність вчителя зарубіжної літератури в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» виступила завідувачка методичним кабінетом управління освіти  Шовкіна Л.Є., яка визначила основні чинники освіти сьогодення, що зазнає значних змін, пов’язаних із внесенням коректив у цілі, завдання та зміст освітнього процесу  та наголосила, що зміни в закладах освіти  в першу чергу залежать від розвитку та готовності спеціалістів, які б могли втілювати в практичну діяльність сучасні освітні технології. А без постійного навчання, професійного розвитку педагог не зможе працювати з дітьми відповідно до вимог Концепції.

Засідання методичної ради

Дата створення: 11:32 25.02.2019

Освіта м.Дубно в призерах рейтингу області !

Дата створення: 13:00 19.02.2019

12.02.2019 року, на засіданні колегії Рівненської облдержадміністрації було проаналізовано показники роботи галузей господарського комплексу та виконання місцевих бюджетів за 2018 рік в Рівненській області. За підсумками даного рейтингу освіта м. Дубно зайняла ІІ місце, поступившись лише м. Рівному.

На базі ЗОШ №1 для класних керівників закладів освіти міста Дубно проходив тренінг «Виховуємо разом».

Дата створення: 16:00 13.02.2019

13 лютого 2019 року на базі ЗОШ №1 для  класних керівників закладів освіти міста Дубно проходив тренінг «Виховуємо разом», мета якого – підготовка педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти до організації та здійснення сімейно-родинного виховання батьківської громадськості у закладах освіти. Тренінг проводила методист кабінету виховної роботи та позашкільної освіти Мінакова Н.Г. Учасники тренінгу вчилися організації продуктивної педагогічної взаємодії з батьками, шукали разом виходу з проблемних ситуацій, що можуть виникати в роботі з батьками та учнями, ділилися досвідом роботи.