Допущено до конкурсу

Дата створення: 00:12 24.08.2021

Відповідно до рішення комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Дубенської міської ради: Допущено до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Дубенської міської ради Дроздач Людмилу Андріївну

Роботи у НВК "ЗНЗ-ДНЗ" розпочалися

Дата створення: 16:41 16.08.2021

ТОВ "Реноме-Євробуд" розпочало будівельні роботи з термомодернізації найбільшого об'єкта проєкту - НВК "ЗНЗ-ДНЗ". Працівниками підрядника встановлюються риштування та розпочато демонтаж фасадної плитки.

Розпочинається модернізація навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній заклад - дошкільний навчальний заклад"

Дата створення: 09:25 11.08.2021

Містечко Дубно розпочинає переобладнання свого навчально-виховного комплексу ′′ Загальноосвітній заклад - позашкільний навчальний заклад ′′ (ТЕЦ ′′ ГЕІ-ПЕІ ′′). Це один з чотирьох освітніх закладів, відремонтованих містечком завдяки підтримці Європейського Союзу в рамках ініціативи ′′ Пакти мерів - показові проекти ".

Ще один старт

Дата створення: 08:31 11.08.2021

Своєї черги робіт по нашому проєкту дочекалася дубенська загально-освітня школа №6. Тут розпочалися будівельні роботи з капітального ремонту системи опалення. Наразі відбувається демонтаж старої теплової мережі. Нагадаємо: роботи виконує львівська компанія ТзОВ «Сервіскотломонтаж-Львів».

Продовжуються роботи по будівництву котельні

Дата створення: 14:25 09.08.2021

На будівельному майданчику поруч з ЗОШ №7 продовжується будівництво нової котельні. Із сендіч-панелей уже зведені стіни та дах котельні, розпочато встановлення технологічного обладнання для подачі палива, продовжується облаштування "живого дна" та теплової мережі у приміщенні будинку культури.

Сьогодні підписана угода по останньому об'єкту робіт - ЗОШ №6

Дата створення: 14:40 30.07.2021

Сьогодні, 30 липня 2021 року, було укладено угоду про капітальний ремонт системи опалення ЗОШ №6. Підписантами угоди стали управління освіти Дубенської міської ради та переможець торгів - ТзОВ "Сервіскотломонтаж-Львів". Підписання угоди відбулося за онлайн-участі ключового експерта команди підтримки м. Львів Максима Верещака. За круглим столом було обговорено ряд технічних питань по майбутніх роботах. І за традицією після стартової зустрічі підрядник та представники технічного нагляду відбули на об'єкт для детального огляду та в управління освіти для роботи з документами.

Підсумки конкурсу на посаду директора Дубенського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-ДНЗ»

Дата створення: 15:51 22.07.2021

22.07.2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Дубенської міської ради Рівненської області.

Підсумки конкурсу на посаду директора Дубенської CЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Дата створення: 17:20 21.07.2021

21.07.2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради Рівненської області.

Підсумки конкурсу на посаду директора Дубенської гімназії №2

Дата створення: 20:57 20.07.2021

20.07.2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубенської гімназії №2 Дубенської міської ради Рівненської області.

Підсумки конкурсу на посаду директора Дубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Дата створення: 19:53 19.07.2021

19.07.2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Дубенської міської ради Рівненської області.