В закладах освіти міста Дубно запроваджується система електронного щоденника

Дата: 12.01.2018 08:35

«Якщо сьогодні ми будемо вчити дітей як вчора – вкрадемо в них завтра» - під таким девізом в 2017 році вживались заходи щодо покращення стану комп’ютеризації навчальних закладів. На дані цілі було використано 611 504,00 грн..

Теперішній стан забезпечення комп’ютерною технікою закладів загальної середньої освіти дає можливість запровадити у усіх навчальних закладах міста систему електронного щоденника.

Користувачі системи - це керівники закладів загальної середньої освіти, вчителі, учні, батьки або опікуни школярів.

Саме за допомогою електронних щоденників батьки слідкують за успішністю учнів онлайн. Окрім поточного оцінювання батькам надсилатимуться результати семестрового оцінювання навчальних досягнень їх дітей.

Запровадження даної системи – відмова від зайвої трати коштів та паперові бланки табелів успішності.