Вітаємо творчо обдаровану молодь міста Дубна!

Дата: 02.06.2023 09:13

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України та в майбутньому розбудовувати нашу державу.  Управління освіти Дубенськоі міської ради з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відзначає грамотами та грошовими преміями творчо обдаровану молодь міста Дубна за активну участь і високі здобутки у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах, виставках, змаганнях, фестивалях. 01 червня 2023 року за підсумками 2022-2023 навчального року та відповідно до Програми «Творча обдарованість» міста Дубна на 2021-2025 роки затвердженої рішенням Дубенської міської ради від 10.09.2021 року №1168 міський голова Василь Антонюк та начальник управління освіти Наталія Іваницька нагородили 136 учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти. Під час відзначення свята учні та вихованці отримали Грамоту управління освіти Дубенської міської ради та грошові сертифікати в сумах від 300 грн. до 2000 грн. на загальну суму 69 000 гривень. Поряд з цим нагороджено Подякою управління освіти та Дипломами Департаменту освіти та науки Рівненськоі ОДА 79 педагогічних працівників, котрі підготували переможців та призерів. Результати праці педагогів спостерігаємо у наступних досягненнях учнів та вихованців: переможці та призери обласного та всеукраїнського етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та мовно-літературних конкурсів – 33 (за І місце отримали грошові сертифікати в сумі 1500 грн., за ІІ місце - 1000 грн., за ІІІ місце – 600 грн.); переможці та призери обласного етапу конкурсу-захисту Малої академії наук України – 5 (за І місце отримали грошові сертифікати в сумі 2000 грн., за ІІ місце - 1500 грн., за ІІІ місце – 1000 грн.); переможці та призери обласного та всеукраїнського етапу Всеукраїнських конкурсів, виставок, змагань, фестивалів, експедицій – 105 (за І, ІІ, або ІІІ місце отримали грошові сертифікати в сумі 300 грн., за призове місце команди, ансамблів – 500 грн., а також, які здобули в сукупності І та інші (ІІ та/або ІІІ) призові місця (трьох і більше) – 400 грн.). Щиро вдячні педагогічним працівникам, які вкладали душу у розвиток творчих здібностей своїх учнів та вихованців. Сьогоднішня нагорода - це результат щоденної праці протягом тривалого часу, яка потребувала знань, терпіння та наполегливості. Окрема подяка й батькам, які підтримують дітей та сприяють їхньому прагненні навчатися та здобувати перемоги на освітньому фронті. Разом до перемоги на усіх фронтах!  СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!