Визначено переможців I (відбіркового) дистанційного етапу обласного конкурсу читців – декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

Дата: 02.03.2023 09:17

23 лютого 2023 року у Будинку дітей та молоді відбувся I (відбірковий) дистанційний етап обласного конкурсу читців – декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста. Метою проведення конкурсу є збереження спадщини українського народу; виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму та національної гідності; сприяння глибшому ознайомленню та вивченню учнівською молоддю спадщини Тараса Шевченка; виявлення та підтримки талановитої молоді; популяризація художнього слова.

Журі визначила переможців у двох вікових категоріях:

I вікова категорія (серед закладів загальної середньої освіти)

І місце - Владислава Цюпрука, учня Дубенського ліцею № 6 Дубенської міської ради;

І місце - Андріану Момотюк, ученицю Дубенського ліцею № 2 Дубенської міської ради;

II місце - Івана Сая, учня Дубенського ліцею № 1 Дубенської міської ради;

II місце - Максима Каськова, учня Дубенської початкової школи Дубенської міської ради;

ІІІ місце - Марію Оверчук, ученицю Дубенського ліцею № 3 Дубенської міської ради;

ІІІ місце - Вікторію Хронюк, ученицю Дубенського ліцею № 7 Дубенської міської ради.

I вікова категорія (серед закладів позашкільної освіти)

І місце - Олександру Фридюк та Поліну Слівінську, вихованок Зразкової лялькової студії «Сонечко» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради.

II вікова категорія (серед закладів загальної середньої освіти)

І місце - Христину Глущук, ученицю Дубенського ліцею № 3 Дубенської міської ради;

II місце - Івана Поліна, Софію Пастух, учнів Дубенського ліцею № 6 Дубенської міської ради;

II місце - Мар’яну Антонюк, ученицю Дубенського ліцею №7 Дубенської міської ради;

ІІІ місце - Ангеліну Краплич, ученицю Дубенського ліцею № 8 Дубенської міської ради;

III місце - Ірину Котюк, ученицю Дубенського ліцею №1 Дубенської міської ради;

III місце - Павлину Яцину, ученицю Дубенського ліцею №5 Дубенської міської ради;

III місце - Софію Пилипчук, ученицю Дубенського ліцею №2 Дубенської міської ради;

Переможці І етапу конкурсу - Олександра Фридюк та Поліна Слівінська, вихованки Зразкової лялькової студії «Сонечко» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (I вікова категорія серед закладів позашкільної освіти) https://youtu.be/FbucBtTNGXk

та Владислав Цюпрук, учень Дубенського ліцею № 6 Дубенської міської ради (I вікова категорія серед закладів загальної середньої освіти) https://youtu.be/tsnTHcZZrBs будуть представляти Дубенську міську територіальну громаду на II етапі обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській».