Відбувася I етап обласного огляду – конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка»

Дата: 03.04.2023 10:16

З метою розвитку та популяризації української естрадної пісні, формування почуття патріотизму у дітей та молоді, виявлення та підтримки кращих дитячих колективів та окремих виконавців 31 березня у Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області проходив I (відбірковий ) етап обласного огляду – конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» серед закладів загальної середньої, позашкільної освіти Дубенської міської територіальної громади. На огляд журі було представлено 15 відеороликів з конкурсними номерами. За оцінками журі місця розподілились таким чином:

Молодша вікова категорія (солісти)

I місце – Анна Жукова, Дубенський ліцей № 1 Дубенської міської ради Рівненської області;

I місце – Софія Миронова, Дубенський ліцей № 2 Дубенської міської ради Рівненської області;

II місце – Катерина Середюк, Будинок дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області;

III місце – Анна Сось, Дубенський ліцей №6 Дубенської міської ради Рівненської області.

Молодша вікова категорія (ансамблі)

I місце – ансамбль «Дзвіночок», Дубенський ліцей №5 Дубенської міської ради Рівненської області;

II місце – Ансамбль «Цокотухи», Дубенський ліцей №7 Дубенської міської ради Рівненської області;

III місце – Гурт «Ukrainia kids», Дубенська початкова школа Дубенської міської ради Рівненської області.

Середня вікова категорія (солісти)

I місце - Єлизавета Свінтозельська , Дубенська гімназія «Премудрість»;

II місце – Давид Рибась , Дубенський ліцей № 3 Дубенської міської ради Рівненської області.

Середня вікова категорія ( ансамблі)

I місце – Дарина Шклярук , Аріна Петровська, Дубенський ліцей №6 Дубенської міської ради Рівненської області;

III місце – Ансамбль «Джерельце», Дубенський ліцей №7 Дубенської міської ради Рівненської області.

Старша вікова категорія (солісти)

I місце – Христина Глущук, Будинок дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області;

II місце – Юрій Блищик, Дубенський ліцей №3 Дубенської міської ради Рівненської області;

III місце – Ангеліна Гудима, Будинок дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області.

Старша вікова категорія (ансамблі)

I місце – Ансамбль «Allegro», Дубенський ліцей №8 Дубенської міської ради Рівненської області.

У II обласному етапі конкурсу, який проходитиме в місті Рівне, Дубенську міську територіальну громаду представлятимуть:

Заклади загальної середньої освіти - ансамбль «Дзвіночок» , Дубенського ліцею №5 Дубенської міської ради Рівненської області.

Позашкільні навчальні заклади – Христина Глущук, Будинок дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області.

Бажаємо нашим конкурсантам гідно представити наше місто та ПЕРЕМОГИ!