ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Дата: 07.09.2022 10:19

З метою забезпечення безпечних умов для усіх учасників освітнього процесу в умовах дії правового режиму воєнного стану, збереження фізичного, психічного і духовного здоров'я дітей, враховуючи Лист Міністерства освіти і науки України «Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні» від 02.04.2022 №1/3845-22, а також положення наказу МВС України від 15.08.2016 №1417 «Про затвердження  Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ освіти Україні», керуючись Указом Президента України віл 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Законом України «Про дошкільну освіту», рішення виконавчого комітету Дубенської міської ради №204 від 25.08.2022 року «Про відвідування закладів дошкільної освіти м. Дубна в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні» та наказ управління освіти Дубенської міської ради №128 від 26.08.2022 року:

1. Керівникам закладів дошкільної освіти:

1) відновити з 05 вересня 2022 року освітній процес в очній формі, за умови наявності та готовності в закладі необхідного укриття, або укладеного управлінням освіти Дубенської міської ради договору оренди захисних споруд цивільного захисту із балансоутримувачами та/або власниками таких споруд;

2) встановити, на період воєнного стану в Україні, термін перебування дітей в закладі дошкільної освіти з 08:00 год. до 14:00 год.;

3)здійснювати прийом у заклад дошкільної освіти м. Дубна в період дії правового режиму воєнного стану в Україні дітей лише молодшої (3-4 роки), середньої (4-5 років) та старшої вікової категорії (5 -6/7 років);

4) надати першочергове право на відвідування закладів дошкільної освіти м. Дубна в період дії правового режиму воєнного стану в Україні дітям, двоє батьків яких працюють та забезпечують роботу критичної інфраструктури  відповідно до чинних законодавчих норм, в другу чергу – у випадку роботи одного із батьків на об’єктах критичної інфраструктури, якщо інший із батьків також працює, в третю чергу – у випадку працевлаштування обох батьків;

5) провести відповідні інструктажі/навчання з усіма учасниками освітнього процесу щодо дій у випадку отримання сигналу оповіщення та/або виникнення надзвичайної ситуації до 01 вересня 2022 року.

Просимо з розумінням поставитись до викликів та реалій сьогодення, які враховані у вказані вище документи нормативно - правового характеру.