Дата: 15.03.2023 10:21

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2022/2023 навчальному році!!!

Відповідно до наказу Департаменту освіти Рівненської обласної державної адміністрації від 07.03.2023 №40 «Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2022/2023 навчальному році» участь у ІІ етапі прийняли 7 учнів із 3 закладів загальної середньої освіти міста Дубна, з яких 5 стали переможцями:

• Анастасія ШАЛАК – учениця 10 класу Дубенського ліцею №8 Дубенської міської ради, І місце у науковій секції «Астрономія»;
  • Олександр ГРЕЛЬ - учень 10 класу Дубенського ліцею №2 Дубенської міської ради, ІІІ місце у науковій секції «Астрономія»;
  • Максим ДЕНИСЮК – учень 11 класу Дубенського ліцею №8 Дубенської міської ради, ІІІ місце у науковій секції «Аерофізика та космічні дослідження»;
  • Єлизавета РАЛЕЦЬ - учениця 9 класу Дубенського ліцею №5 Дубенської міської ради, ІІ місце у науковій секції «Англійська мова»;
  • Юлія СТЕПАНОВСЬКА - учениця 11 класу Дубенського ліцею №2 Дубенської міської ради, ІІ місце у науковій секції «Біологія людини».

Пишаємось Вами!!! Бажаємо цілеспрямованості, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!