Шкарпетки для перемоги

Дата: 05.12.2022 10:33

В рамках заходів з нагоди Міжнародного дня волонтера учні закладів загальної середньої освіти міста Дубна долучилися до акції ініційованої Рівненським обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді «Шкарпетки для перемоги». Представники учнівського самоврядування ліцеїв міста передали 120 пар власноруч в’язаних шкарпеток із листами, малюнками, солодощами для наших захисників та захисниць та отримали взамін сувенір-брелок.

Благодійний марафон, який був покликаний зібрати 1000 пар в’язаних шкарпеток для потреб військовослужбовців 104 та 14 бригад ЗСУ та інших підрозділів Сил оборони України перевершив сподівання організаторів. Понад 2 тисячі шкарпеток заклади освіти Рівненщини передали організаторам заходу, які будуть не лише функціонально використовуватись, а й емоційно підтримуватимуть наших воїнів, адже діти вкладали у їх виготовлення справжню любов та безмежну подяку.