Нагородження обдарованих та талановитих дітей міста Дубна з нагоди Дня Державного Прапора України

Дата: 24.08.2023 10:39

У рамках урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня 2023 року відповідно до наказу управління освіти Дубенської міської ради від 15.08.2023 №123-к/тм «Про відзначення обдарованих та талановитих дітей міста Дубна за підсумками 2022/2023 навчального року» грамотами та грошовими сертифікатами нагороджено 26 вихованців та учнів закладів освіти міста Дубна на загальну суму 17 800 гривень. Серед них:

1 переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області 2022-2023 н.р.(відділення фізики і астрономії, секція «Астрономія») отримала 3000 грн.;

4 учні закладів загальної середньої освіти за високий результат при складанні національного мультипредметного тесту (200 балів) – по 2000 грн.;

1 призер всеукраїнського етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст» - 1000 грн.;

2 колективи (лауреати І премії Міжнародного онлайн-конкурсу мистецтв «Джерело надій» та призери Всеукраїнського етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Мирний космос») – по 500 грн.;

переможці та призери обласного та всеукраїнського етапу Всеукраїнських конкурсів, виставок, змагань, фестивалів, експедицій – 18 (за І, ІІ, або ІІІ місце) отримали грошові сертифікати в сумі 300 грн.

Щиро вдячні педагогічним працівникам, які вкладали душу у розвиток творчих здібностей своїх учнів та вихованців. Окрема подяка й батькам, які підтримують дітей та сприяють їхньому прагненні навчатися, здобувати перемоги. Разом до перемоги!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!