Дата: 16.09.2022 11:03

2022-2023 навчальний рік став вісімдесят другим навчальним роком в історії Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, вісімдесят другий раз заклад відкрив двері своїм вихованцям, які вперше приходять у гуртки і які продовжуватимуть навчання, розпочате в минулі роки. На жаль, цей навчальний рік ми розпочинаємо в умовах воєнного стану, тому безпека вихованців - це пріоритет у роботі закладу. 15 вересня 2022 року відбувся традиційний День відкритих дверей у БДМ, який втілив наші національно-патріотичні ідеї, нашу незламну віру в перемогу, нашу велику шану захисникам України. Впродовж дня працювали майстер-класи Зразкових художньо-прикладних студій «Самоцвіти» та «Веселка», презентації Зразкових колективів: вокального ансамблю «Тарас Бульба», ансаблю пісні «Волиняночка», лялькової студії «Сонечко». Для наймолодших вихованців провели розважально-ігрову програму та міні- майстер-клас сучасних танців. Юні спортсмени спробували свої сили у настільному тенісі, вільній боротьбі та кікбоксингу, а підростаючі інтелектуали - в іграх у шахи та шашки. Для охочих навчитися грі на гітарі було організовано пробне заняття, а Народний ансамбль танцю «Україночка» презентував новачкам свою роботу.

Будинок дітей та молоді чекає всіх, хто хоче навчатись новому, удосконалювати свої здібності, реалізовувати свої таланти, набувати нових знань і знайти собі цікаве заняття у вільний час.

Разом з БДМ до перемоги!