Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році!!!

Дата: 15.03.2023 11:22

14 березня 2023 року в Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради відбулося нагородження переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році відповідно до розпорядження міського голови «Про відзначення Грамотою Дубенської міської ради» від 20 січня 2023 року №15-р.

145 перемог та призових місць у ІІ (районному) етапі олімпіад – це результат наполегливої праці учнів та їх наставників. Міський голова Василь АНТОНЮК та начальник управління освіти Наталія ІВАНИЦЬКА нагородили переможців та призерів відзнаками та Грамотами Дубенської міської ради.

Щира подяка учням, учителям за високу результативність та гідне представлення наших закладів загальної середньої освіти, батькам за підтримку в цей нелегкий час.

Пишаємось Вами!!! Бажаємо цілеспрямованості, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!