Нагородження випускників, які склали національний мультимедійний тест на максимальні бали!

Дата: 25.08.2022 15:21

23 серпня 2022 року на честь відзначення Дня Державного Прапору України????????, з нагоди Дня Незалежності України нашим найерудованішим випускникам 2022 року було урочисто вручено грамоти Дубенської міської ради, грошові сертифікати????, смачні медальки???? та пам‘ятні кульки, а від депутатів політичної сили «За майбутнє» Дубенської міської ради - килимки на пам‘ять??

Надзвичайно горда, розуміючи те, що наше місто Дубно настільки прославилось перемогами в НМТ цьогоріч. 17 учнів - 600, 400 та 200 бальників - це значний результат спільної праці дітей та викладачів, адміністрації закладів та управління освіти. І точно можу стверджувати, що це один з кращих результатів в Україні!

Віримо у вас, знаю що у вас все вдасться???????????????? Повертайтеся в рідне місто, місто сили, місто вашого ставлення як особистостей, відомими, вільними та сильними. Обіймаю та ціную кожного з вас!