Україна без корупції

Дата: 18.11.2022 15:50

15 листопада на базі будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області пройшов I (відбірковий ) етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста. Метою проведення конкурсу є формування громадянської свідомості, формування негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища, підвищення соціальної активності учнів, стимулювання творчої, наукової, громадської діяльності учнів, спрямованої на вивчення проблем протидії корупції в Україні. Серед 40 малюнків, які представили 11 закладів освіти міста, журі визначило переможців у трьох вікових категоріях та відібрали 10 робіт, які візьмуть участь у II обласному етапі у м. Рівне. Переможці I (відбіркового ) етапу нагороджуються грамотами від Управління освіти Дубенської міської ради.

Результати I (відбіркового ) етапу обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»:

ПЕРША КАТЕГОРІЯ ( 8 – 10 років)

I місце – Дяк Никодим, учень ПЗ «Дубенська гімназія «Премудрість »;

II місце – Шевченко Кіра, учениця ПЗ «Дубенська гімназія «Премудрість »;

II місце – Сиротинська Олександра, вихованка Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області;

III місце – Білецький Максим, учень ПЗ «Дубенська гімназія «Премудрість ».

ДРУГА КАТЕГОРІЯ (11-14 років)

I місце – Ніколайченко Вероніка, вихованка Центру науково – технічної дитячої та юнацької творчості Дубенської міської ради Рівненської області;

II місце – Березюк Анастасія, вихованка Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області;

III місце – Святковська Олександра, учениця Ліцею № 2 Дубенської міської ради Рівненської області;

III місце – Новак Максим, учень Ліцею № 6 Дубенської міської ради Рівненської області.

ТРЕТЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (15 – 18 років)

I місце – Король Софія, учениця Ліцею № 8 Дубенської міської ради Рівненської області;

II місце – Гончарук Анна – Марія учениця Ліцею № 8 Дубенської міської ради Рівненської області.