Засідання школи педагогічної майстерності вчителів англійської мови.

Дата: 11.03.2020 16:11

4 березня 2020   року   на  базі  Дубенської  загальноосвітньої  школи  I-III   ступенів  №  6  відбулося  засідання   школи  педагогічної майстерності  вчителів    англійської  мови  закладів  загальної  середньої  освіти  міста  Дубна  з  теми: «Використання інноваційних технологій на уроках іноземної мови»

Вчителі обмінялись  дсвідом  роботи з використання інноваційних технологій на уроках англійської  мови.

Захід  було  проведено з метою поглиблення  професійних знань, умінь, навичок вчителів  щодо  підвищення  ефективності  уроку іноземної мови.

Вчитель   англійської  мови  Дубенської  загальноосвітньої  школи   IIII   ступенів  № 6   Коноба Інна Василівна у цікавій  ігровій  формі  провела  майстер- клас  з використанням  сучасних  методик викладання  іноземної  мови.

Вчитель англійської мови  Дубенської  спеціалізованої   загальноосвітньої  школи  I-III  ступенів  № 5 з поглибленим вивченням  іноземних мов  провела  тренінг  для  вчителів  англійської  мови.  Гуда   Олена  Володимирівна  виграла    грант  програми  » House  of  Europe»  на  здійснення   персональної   мобільності , підвищувала свій  професійний  рівень у мовній  школі  на  Мальті.