Визначено переможців І (відбіркового) етапу обласного огляду-конкурсу читців - гумористів "Поліські пересмішники"

Дата: 02.11.2022 16:25

З 10 по 31 жовтня, з метою виявлення та підтримки талановитої молоді, популяризації художнього слова, розвитку кращих традицій українського гумору у м. Дубно проводився I (відбірковий) дистанційний етап обласного огляду – конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

На розгляд журі було представлено 22 конкурсні роботи. Журі визначило переможців та призерів конкурсу, яких буде нагороджено Грамотою управління освіти Дубенської міської ради.

У I віковій категорії (9 – 13 років)

I місце розділили між собою вихованці Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області Поліна Слівінська, Олександра Фридюк, та учень ліцею № 6 Дубенської міської ради Рівненської області Денис Сидорчук;

II місце у Олександри Воловнік, учениці Дубенської початкової школи Дубенської міської ради Рівненської області та Єви Дуди, учениці Дубенського ліцею № 7 Дубенської міської ради Рівненської області;

III місце здобули :

Учениця Дубенського ліцею №:6 Дубенської міської ради Рівненської області Дарина Шклярук ;

Учениця Дубенського ліцею №5 Дубенської міської ради Рівненської області Вероніка Бойко;

Учень Дубенського ліцею № 2. Дубенської міської ради Рівненської області Захар Сцецюк.

У II віковій категорії (14 – 18 років) перемогу здобула учениця Дубенського ліцею № 7 Дубенської міської ради Рівненської області Мар’яна Антонюк;

II місце у Дениса Короля, учня Дубенського ліцею №3 Дубенської міської ради Рівненської області;

III місце дісталось учениці Дубенського ліцею № 1 Дубенської міської ради Рівненської області Ірині Котюк та учениці ліцею №:6 Дубенської міської ради Рівненської області Вероніці Нікітюк.

На II етапі обласного огляду- конкурсу читців - гумористів «Поліські пересмішники» Дубенську міську територіальну громаду будуть представляти Поліна Слівінська та Олександра Фридюк, вихованці Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області.

Бажаємо дівчатам перемоги!

Відео роботу переможців конкурсу дивіться за посиланням https://youtu.be/KJq6x_QDS_s