Відбувся I (відбірковий) етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ»

Дата: 18.10.2023 16:45

З метою популяризації української патріотичної пісні, виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, формування почуття військового патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва  18 жовтня 2023 року на базі Будинку дітей та молоді  Дубенської міської ради було проведено I (відбірковий) етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ».

У конкурсі взяли участь дев’ять закладів загальної середньої освіти міста Дубна та Будинок дітей та молоді Дубенської міської ради. Конкурс проводився в трьох вікових категоріях у номінаціях «Солісти та «Ансамблі». Журі визначило призерів та переможців з - поміж 19 конкурсних робіт.

Переможцями стали:

молодша вікова категорія (солісти):

І місце – Кіра ПРОДЧЕНКО, учениця приватного закладу «Дубенська  гімназія «Премудрість»;

І місце – Єва ДУДА, учениця Дубенського ліцею №7 Дубенської міської ради;

І місце – Катерина БІЛЕЦЬКА, вихованка Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради.

Молодша вікова категорія (ансамблі):

І місце - ансамбль «Дзвіночок» Дубенського ліцею №5 Дубенської міської ради.

Середня вікова категорія (солісти):

І місце – Олесь ШЕВЧУК, учень Дубенського ліцею №3 Дубенської міської ради.

Старша вікова категорія (солісти):

І місце – Марія МАСІЧ, вихованка Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради;

І місце – Христина ГЛУЩУК, учениця Дубенського ліцею №3 Дубенської міської ради.

За одноголосним рішенням журі Дубенську міську територіальну громаду на II етапі обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» буде представляти Олесь ШЕВЧУК, учень Дубенського ліцею №3 Дубенської міської ради Рівненської області з авторською піснею «Стрій».