ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ МІСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «НАШ ПОШУК І ТВОРЧІСТЬ - ТОБІ, УКРАЇНО!»

Дата: 25.01.2024 12:58

Напередодні Дня Соборності України на базі Центру науково-технічної дитячої та юнацької творчості Дубенської міської ради було підведено підсумки міської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!». На розгляд журі було представлено 33 експонати у 12 розділах: електротехніка та радіоелектроніка, сільгосптехніка, транспортні засоби, промислова техніка, космічна техніка, техніка майбутнього, ігри та іграшки з елементами техніки, технічні навчальні посібники, спортивно-технічне моделювання, архітектура та будівництво, історичні моделі, екологія, енергозбереження, медицина, біологія. І місце розділили команди Дубенського ліцею №1 та Дубенського ліцею №5, ІІ місце здобули вироби юних техніків Дубенського ліцею №6, ІІІ місце – у юних конструкторів Дубенського ліцею №8. Роботи вихованців ЦНТДЮТ брали участь у виставці поза конкурсом.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)