Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році!

Дата: 05.02.2024 10:18

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії у 2023-2024 навчальному році!

Ревко Вікторію Петрівну, ученицю 8 класу приватного закладу «Дубенська гімназія «Премудрість», із зайнятим ІІІ місцем з історії та дякуємо наставнику Хведас Аліні Вячеславівні.

Демічева Назара Олексійовича, учня 9 класу Дубенського ліцею № 3 Дубенської міської ради, із зайнятим ІІІ місцем з історії та дякуємо наставнику Якимчук Наталії Володимирівні.

Саюк Каріну Петрівну, ученицю 11 класу Дубенського ліцею № 1 Дубенської міської ради, із зайнятим ІІ місцем з історії та дякуємо наставнику Якубовській Наталії Петрівні.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)