ВІДБУВСЯ ШКІЛЬНИЙ ЕТАП ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Дата: 02.02.2024 16:29

Протягом січня 2024 року у закладах загальної середньої освіти міста Дубна проходив I шкільний етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. 174 команди змагалися за можливість представляти свій заклад на II територіальному етапі змагань, який буде проходити протягом лютого-березня у місті Дубно. Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбувається за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Це - наймасштабніші учнівські змагання країни серед учнів закладів загальної середньої освіти, які проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» 51 команда із дев’яти закладів загальної середньої освіти міста Дубна буде змагатися за звання «Переможець територіального етапу змагань» та можливість представляти Дубенську міську територіальну громаду на III (районному) етапі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)