У ДУБЕНСЬКІЙ ДЮСШ СТАРТУВАВ II-ИЙ (ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ) ЕТАП ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Дата: 05.02.2024 16:05

Сьогодні, 5 лютого, у Дубні стартував II-ий (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Урочисте відкриття заходу відбулося в приміщенні Дитячо-юнацької спортивної школи Дубенської міської ради. З початком міського етапу змагань школярів привітав міський голова Василь Антонюк. Очільник міста побажав командам успішних виступів, вдалих ігор та, звичайно, перемоги для продовження участі в наступних етапах змагань. Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» Протягом лютого-березня 51 команда із дев’яти закладів загальної середньої освіти міста Дубна буде змагатися за звання «Переможець територіального етапу Змагань» та можливість представляти Дубенську міську територіальну громаду на III (районному) етапі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)