06 лютого 2024 року на базі управління освіти Дубенської міської ради Рівненської області відбулося підписання Договору про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та управління

Дата: 07.02.2024 14:46

Договір про співпрацю стане кроком до плідної співпраці в галузі освіти з різних напрямків діяльності. Одним із них є проходження практики здобувачами  вищої освіти Університету за галуззю знань 28 «Публічне управління та адміністрування» спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Управління освіти Дубенської міської ради,  ліцеї та початкова школа Дубенської міської ради Рівненської області, згідно договору:

- сприяютимуть забезпеченню проходження безоплатної переддипломної практики для здобувачів вищої освіти Університету;

- проводитимуть узагальнення результатів практики здобувачів вищої освіти Університету;

- надаватимуть інформацію щодо якості освіти та практичних навичок у здобувачів вищої освіти, які проходитимуть практику;

- прийматимуть участь в оновленні освітньої програми за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» шляхом подання пропозицій щодо освітніх компонентів;

- забезпечуватимуть та сприятимуть участі представників Управління,  ліцеїв  та початкової школи ,Дубенської міської ради Рівненської області в організації наукових конференцій, симпозіумів, семінарів та інших заходів.

Впевнені, що співпраця з Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького сприятиме залученню перспективної молоді до роботи в закладах освіти міста Дубна.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)