Переможний збір

Дата: 01.05.2023 22:47

Шановні батьки міста Дубна, звертаюся до вас від імені освітян міста!

Щороку, напередодні закінчення навчального року виникає суспільний резонанс щодо проведення урочистостей у зв'язку із закінченням навчання в закладах освіти ( дитячий садок, ліцей, школа). Наполегливо прошу відмовитися від ідей щодо дарування подарунків учителям та вихователям, а також утриматися від гучних святкувань, тим паче у військовий час. Повірте, найкращим подарунком для наших освітян є і буде щаслива усмішка, добрі слова, підтримка та допомога у спільному вихованні та навчанні ваших дітей, яка однозначно трансформується в успіхи діток!

Любов і робота є наріжними каменями нашої людяності, тому давайте навчати наших діток саме цьому. Навчати віддавати, а не просити… Допомагати, а не робити послугу... Підтримувати, а не повчати…

Бути людиною, а не здаватися нею...❤️

На сьогодні, найбільшої допомоги потребують наші ЗСУ, тому давайте об'єднаємо наші зусилля і всі разом долучимся до Переможного збору!))) 🇺🇦

ПОТРЕБИ:
частина А0666 - 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу:
- автомобіль;
- квадрокоптер MAVIC 3 Zomm;
- дальномір;
- каліматори з планкою на АКМ кал. 7,62;
- бінокль;
- шини на R15 195/70 - 4шт (бус);
- камера нічна на авто (2шт);
- запчастини до авто;

22 бригада ОК "Південь"
- приціл;
- тепловізор.

Список може змінюватися, за поточних обставин, яку передадуть військові, після оголошення завершення збору. Спілкування також ведеться з іншими бригадами, де знаходяться наші хлопці.