Проведена нарада з керівниками закладів освіти міста Дубно

22.12.2023 року на базі управління освіти Дубенської міської ради була проведена нарада з керівниками закладів освіти міста Дубно щодо алгоритму дій з організації, виконання заходів та механізмів реагування поліції, ДСНС, щодо раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти.

14:13 22.12.2023

Визначено переможців відбіркового етапу обласного конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА»

З метою виявлення та підтримки кращих дитячих, молодіжних колективів та окремих виконавців, залучення учнівської молоді до вивчення та популяризації кращих зразків українського народного мистецтва та збереження традицій, стародавніх звичаїв українського народу 20 грудня 2023 року в Будинку дітей та молоді  Дубенської міської ради відбувся I (відбірковий) етап обласного конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА».

14:45 21.12.2023

Відбувся обласний етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games»

09 грудня 2023 року у спортивному залі Рівненського ліцею №26 Рівненської міської ради зібралися здобувачі освіти зі всієї Рівненської області для того, щоб взяти участь у  щорічному V Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів «Cool Games» (обласний етап).

18:10 14.12.2023