Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2023/2024 навчальному році!

15:41 23.11.2023

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Історія допомагає Вам стати мудрішими, виховує любов до Батьківщини, патріотизм. Знання історії допомагає по-новому поглянути на світ, вплинути на майбутнє країни.

16:06 22.11.2023

Відбувся відбірковий етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games»

21 листопада 2023 року на базі Дубенського ліцею №6 Дубенської міської ради відбувся ІІ етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» (ІІ віковий девізіон).

12:08 22.11.2023

Вітаємо призерку із зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови Уляну Вальчук, ученицю 9 класу Дубенського ліцею №1 Дубенської міської ради Рівненської області.

10:39 15.11.2023

В єдності - сила!

10 листопада 2023 року на базі Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради відбувся благодійний концерт та ярмарок, організований за ініціативою Управління освіти Дубенської міської ради та ГО МО Свідомий вибір. Спільними зусиллями разом із закладами загальної середньої та позашкільної освіти міста, не зважаючи на затяжну повітряну тривогу, вдалося зібрати 22 081 гривень. Усі виручені кошти із заходу спрямовані на потреби Збройних Сил України.

08:48 15.11.2023