ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Дата: 30.10.2019 08:21

24.10.2019 на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 було проведено теоретико-практичний семінар вчителів початкових класів з теми «Інтеграція предметів в освітньому середовищі». Метою проведення семінару було: ознайомити учасників семінару з основними аспектами інтегрованого навчання у світлі впровадження змісту нового Державного стандарту початкової освіти; розкрити роль інтеграції у формуванні ключових та предметних компетентностей, наскрізних вмінь в учнів початкових класів; формувати творчу активність учителів початкової школи, спонукати до пошуку нестандартних шляхів щодо реалізації інтегрованого навчання, сприяти підвищенню їх фахового рівня та педагогічної майстерності.

На практичному занятті учасники семінару визначили якою є роль інтеграції в оновленні змісту сучасної початкової освіти, відвідали урок інтегрований урок (українська мова, читання та образотворче мистецтво) в 4 класі (вчитель Н. Ільїна). Методист МК Дроздач Л.А. провела практичне заняття «Інтеграція предметів в освітньому середовищі».