Управління освіти Дубенської міської ради

Новини

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Дата створення: 08:42 19.11.2018

15 листопада 2018 року на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» було проведено перше засідання Школи педагогічної майстерності «Творча лабораторія вчителя Нової української школи» з теми «Реалізація змістових ліній на уроках математично-природничого циклу для формування в учнів здібностей застосовувати знання у реальних життєвих ситуаціях».

МАЙСТЕР-КЛАС «УПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ»

Дата створення: 08:33 19.11.2018

Ми часто чуємо слово «талант», не задумуючись, що входить до цього поняття. Це дар від Бога, щось отримане у спадок, щось набуте у процесі життя. Але талант, як іскорка, може згаснути, не розгорівшись, якщо не прикласти величезних зусиль для його горіння. І прикладом того, як потрібно користуватися безцінним даром і ділитися ним з іншими, є проведений вчителем початкових класів Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Головач Маргаритою Василівною майстер-клас з теми «Нова українська школа: упровадження технології розвитку критичного мислення в роботу вчителя початкових класів».

ТЕОРЕТИКО ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Дата створення: 08:19 19.11.2018

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Саме під таким гаслом 13 листопада 2018 року на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 було проведено теоретико-практичний семінар вчителів початкових класів з теми «Традиційні та інноваційні підходи у створенні креативної інтелектуальної особистості за Концепцією Нової української школи».

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СЕМІНАР ТРЕНІНГ

Дата створення: 10:31 06.11.2018

1 листопада 2018 р. у Дубенському дошкільному навчальному закладі №7 відбувся   психолого-педагогічний семінар для вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня з теми «Інтеграція психологічної культури і професійної майстерності педагогів в умовах реформування освітньої галузі».

ШКОЛА СОЦІАЛАЗАЦІЇ МОЛОДОГО ПЕДАГОГА

Дата створення: 10:25 06.11.2018

І засідання відбулося 31.10.2018 на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 з теми «Перші кроки до вершин педагогічної майстерності». Мета заходу – підтримка молодих спеціалістів на початку їх педагогічної діяльності, підвищення інтересу до обраної професії та полегшення процесу фахового становлення. 12 молодих педагогів зібрались, аби перейняти досвід досвідченого, неординарного, талановитого педагога, вчителя вищої категорії, що має звання «Старший вчитель» - Мельник Ярини Вікторівни.

ІІ СЕСІЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Дата створення: 10:22 06.11.2018

З 22 по 26 жовтня на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів №1 було проведено ІІ сесію тренінгових занять підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що працюватимуть з першокласниками у 2019-2020 навчальному році.  Під професійним та вмілим керівництвом тренера Давидюк В.В., вчителями закладів освіти міста було опрацьовано такі навчальні модулі:

Складатимете ЗНО у 2019 році, та не знаєте ЯК воно відбуватиметься?

Дата створення: 08:41 01.11.2018

ПРОБНЕ ЗНО - ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

Теплі школи та садочки

Дата створення: 10:16 18.10.2018

У рамках Проекту «Теплі школи та садочки – запорука здоров’я дітей: комплексний проект з підвищення енергоощадливості освітніх закладів міста Дубно» продовжуються зустрічі з колективами закладів-об'єктів Проекту. Сьогодні члени команди м. Дубно відвідали НВК “ЗНЗ-ДНЗ” з метою ознайомити працівників установи з Проектом, котрий заплановано тут реалізовувати; з його історією; розповісти про вагому участь Європейського Союзу у Проекті та про перебіг подій, які відбулися від початку роботи команди.

Завершено енергетичні аудити будівель ДНЗ № 4 та НВК “ЗНЗ-ДНЗ”

Дата створення: 10:05 18.10.2018

Місто отримало результати енергетичних аудитів будівель НВК «ЗНЗ-ДНЗ» (вул. Венецька, 11а) та ДНЗ № 4 (вул. Скарбова, 7), який здійснила приватна організація «Українська некомерційна енергетична агенція».