Управління освіти Дубенської міської ради

Новини

Даруємо бонуси учасникам пробного ЗНО-2019!

Дата створення: 08:42 03.01.2019

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти  визначено вартість пробного тестування

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ «ПОШУК»

Дата створення: 09:02 02.01.2019

20 грудня 2018 року на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 було проведено засідання творчої групи вчителів початкових класів «Пошук» з теми «Використання можливостей сучасних інформаційних технологій для ефективної організації освітнього процесу».

Здобутки юних винахідників Дубенської міської станції юних техніків

Дата створення: 14:23 11.12.2018

Здобутки юних винахідників Дубенської міської станції юних техніків

Відбувся проблемний семінар вчителів природничої галузі та вчителів основ здоров’я

Дата створення: 10:15 30.11.2018

20 листопада на базі ЗЗСО№7 відбувся проблемний семінар вчителів природничої галузі та вчителів основ здоров’я з теми «Інтегроване навчання у викладанні природничих дисциплін та основ здоров’я».Учасники семінару  відвідали відкриті інтегровані уроки з географії –біології(вчителі Ткачук О.О .таАнтонюкТ.В.) та основ здоров’я-музичне мистецтво-фізична культура(вчителі Тимощук Т. М.  Горбачук А.В.); взяли участь в круглому столі на тему «Використання  міжпредметних зв’язків як засіб вироблення в учнів креативного застосування набутих знань»; методичному  аукціоні.

Психолого-педагогічний тренінг-центр

Дата створення: 09:53 30.11.2018

28 листопада 2018 року на базі міського будинку дітей та молоді продовжив роботу психолого-педагогічний  тренінг-центр з теми «Інтеграція психологічної культури і професійної майстерності педагогів в умовах реформування освітньої галузі». У роботі тренінгу брали участь заступники директорів з виховної роботи , педагоги – організатори, вчителі  музики , образотворчого мистецтва, зарубіжної літератури. Педагоги мали можливість створити модель успішного сучасного педагога, відвідати «психологічний супермаркет», позбутись негативу, придбати  позитивні емоції, гарний настрій і нові творчі ідеї.