Семінар-практикум вчителів англійської мови

Дата: 11.12.2017 08:43

Мета семінару: ознайомлення учасників семінару з сучасними технологіями навчання англійської мови на засадах компетентісного навчання.

Цікаво пройшов майстер – клас вчителя англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Лінчук О.Є. з теми «Розвиток креативного мислення як засіб формування комунікативної компетенції на уроках англійської мови».

Вчителі англійської мови загальноосвітніх закладів міста ділилися досвідом роботи щодо розвитку мовленнєвої компетенції учнів на уроках англійської мови.