Досягнення школярів міста у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Дата: 25.03.2019 10:22

Життя складне: постійний компроміс,

Постійний пошук і постійні втрати…

Лиш той, хто в ньому творить і «горить»,

Чогось досягне й буде чогось вартий.

Нещодавно  команда учнів закладів загальної середньої освіти гідно представила наше місто у  ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.  За перемогу змагались  11 учнів, з них 7 юних науковців стали призерами.  Це троє школярів із Дубенської гімназії №2:  Шалак Данило, учень 10 класу – І місце (відділення  фізики та астрономії, науковий керівник Козловська С. І.),  Бондарчук Богдан, учень 11 класу – ІІ місце (відділення  фізики та астрономії, науковий керівник Туревич О. О.),  Повх Анна, учениця 10 класу – ІІ місце (відділення мовознавства, науковий керівник Шульжук Н.В.); троє учнів із Дубенського НВК «школа-гімназія»:  Конюрська Дарина, учениця 11 класу - ІІ місце ( відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, науковий керівник Пшенична Л.А.);  Пігут Вікторія, учениця 11 класу  -  ІІ місце (відділення екології та аграрних наук,  науковий керівник Підлісна Л. Д.); Мошкун Галина, учениця 11 класу  -  ІІІ місце,  (відділення фізики та астрономії,  науковий керівник Козловський І.І.) та 1 учениця 10 класу  Дубенської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№5 з поглибленим вивченням іноземних мов  Онищук Богдана – ІІ місце ( відділення мовознавства, науковий керівник Назаренко В.В.).

Вітаємо наших переможців та наукових керівників, які їх готували! Бажаємо впевнено крокувати до нових успіхів та досягнень.