ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Дата: 26.02.2020 10:35

23 лютого 2020 року  команда учнів закладів загальної середньої освіти гідно представила наше місто у  ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.  За перемогу змагались 7 учнів, з них 6 юних науковців стали призерами. Вершиною успіху є те, що серед призерів четверо учнів  вибороли почесні перші місця.  Це троє одинадцятикласників із Дубенської гімназії №2:  Шалак Данило Володимирович (відділення  фізики та астрономії, науковий керівник Козловська С. І.), Квасова Любов Русланівна (відділення  фізики та астрономії, науковий керівник Туревич О. О.), Повх Анна Сергіївна (відділення мовознавства, науковий керівник Шульжук Н.В.) та 1 учениця 11 класу  Дубенської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Онищук Богдана Миколаївна (відділення мовознавства, науковий керівник  Назаренко В.В.).

Двоє  учнів із Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» теж здобули призові місця. Це Шимчук Анастасія Володимирівна, учениця 11 класу – ІІІ  місце (відділення екології та аграрних наук,  науковий керівник Підлісна Л. Д.) та  Бороденко Роман Андрійович, учень 9 класу – ІІІ  місце,  (відділення фізики та астрономії,  науковий керівник Козловський І. І.)

Вітаємо наших призерів  та наукових керівників, які їх готували! Переможців чекає наполеглива і клопітка праця, аби повернутися з ІІІ (заключного) етапу з перемогою. Тож бажаємо  нових  досягнень у житті та на ниві науки!