ЧАС ВИМАГАЄ ЗМІН ПІДХОДІВ ДО НАВЧАННЯ

Дата: 26.11.2018 11:33

20 листопада 2018 року у Дубенську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 завітала  неймовірно позитивна, компетентна тренер The LEGO Foundation Фігурська Надія Василівна.  Вона мала змогу побачити як вчителі Давидюк Валентина Володимирівна та Дроздач Людмила Андріївна використовують надзвичайно цікаву  методику  LEGO "Шість цеглинок" для роботи з молодшими школярами.

З 1 вересня цього року вчителі перших класів мають бути повністю готовими до нових умов навчання в Новій українській школі. Нинішні діти потребують сучасних підходів і якісно нового освітнього середовища, яке для них має стати зрозумілим і природнім, наповненим  грою і діяльністю. Тому, педагоги  повинні володіти сучасними знаннями взаємодії з дитиною.

Вчителям вдалося продемонструвати як LEGO дозволяє дітям у формі пізнавальної гри робити багато важливих відкриттів, отримувати знання, розвивати необхідні навички, як відбувається знайомство з навколишнім світом за допомогою гри та творчості.