До відома батьків та учнів

Дата: 22.01.2021 12:32

З 25 січня 2021 року в усіх навчальних закладах м. Дубно освітній процес продовжиться в ОЧНОМУ режимі. Готуємо портфелі та рюкзаки і йдемо на навчання !!!

Проте продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236.

Згідно з документом, на період дії карантину заборонено:

• відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

До закладу освіти не допускаються батьки або супроводжуючі особи – крім тих, які супроводжують осіб інвалідністю.

Додаткові обмежувальні заходи для закладів освіти, встановлені на період 8-24 січня 2021 р., з 25 січня   не діятимуть