КРЕАТИВ – КЕЙС КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА

01 березня 2019 року  на базі  НВК « ЗНЗ - ДНЗ»  відбувся навчальний семінар керівників освітніх закладів  міста з теми « Професійна компетентність педагога як вагомий чинник успішного здійснення  освітніх реформ в умовах оновленої освіти». Вітальним словом начальника управління освіти  В. Нетреби, директора НВК « ЗНЗ - ДНЗ» Т. Сириці та  весняним калейдоскопом,   в якому переплелися перлинки акторської творчості вихованців дошкілля, початкової ланки, учительського  та батьківського колективів, розпочалася  зустріч гостей  закладу.  Саме ж  заняття проходило  в форматі креатив – кейсу, що дало змогу організаторам  заходу  всебічно  висвітлити роль учителя Нової української школи , складові його   професіоналізму,  ключові  вчительські компетентності  у формулі сучасної освіти, уміло поєднавши теорію з набутим  практичним досвідом.  Мультимедійні та слайд- презентації,  відеоролики від заступника директора НВК О. Ільчук, вчителів  Т. Гордійчук, О. Коханюк, практичного психолога О. Волкожі та бріколаж  «Інновації в сучасній школі» від вчителя – методиста О. Тимощук  стали  підтвердженням того, що  НВК « ЗНЗ - ДНЗ» готовий до здійснення  освітніх реформ.  Підсумки навчального семінару керівників  ЗЗСО  підвела завідувачка методичним кабінетом управління освіти Л. Шовкіна.