СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИХОВАТЕЛІВ ГПД

Дата: 29.11.2019 14:37

Допомогти дитині реалізувати свій пізнавальний та творчий потенціал, навчитися з користю використовувати свій вільний час – є важливими задачами закладів освіти, що ефективно розв’язуються за допомогою групи продовженого дня.

З такою метою вихователі ГПД шкіл нашого міста зустрілися 21 листопада 2019 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 на семінарі-практикумі, який був присвячений темі організації роботи ГПД у Новій українській школі.

Розвивальне заняття з учнями других класів провела Дерев’янко А.О. Присутні із захопленням подорожували безмежним всесвітом під назвою «Мода», побували на планетах «Модного одягу», «Вишиванки», «Мистецтва та архітектури», «Чистого довкілля». Діти робили відкриття, спостерігали, натхненно працювали.

Під час семінару-практикуму педагоги-вихователі, які працюють з учнями в позаурочний час, мали змогу обмінюватись практичними порадами щодо організації ГПД.