Міський семінар-практикум вчителів математики

Дата: 13.03.2019 15:20

12 березня на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» відбувся семінар-практикум вчителів математики «Шляхи вдосконалення роботи учителів щодо підвищення ефективності в набутті учнями міцних знань, освітніх компетенцій на уроках математики».

У ході роботи семінару вчителі шкіл міста ознайомились із роботою кафедри вчителів математики та інформатики навчально-виховного комплексу «школа-гімназія», відвідали відкритий урок геометрії у 10-му класі (вчитель Павлосюк І.В.). Перед учасниками семінару також виступила учасник обласної творчої групи вчителів математики Панасюк Світлана Миколаївна з теми «Координатно-векторний метод розв’язування задач» та Ткач Оксана Дмитрівна із досвіду проведення математичних квестів. У заключній частині психолог закладу Гайкова Оксана Олексіївна провела для вчителів математики психологічний тренінг «Збереження та зміцнення психологічного здоровя педагога».