Відбувся фінал Першого Дубенського міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Golden dream»

Дата: 19.03.2019 16:38

14 березня 2019 року у Будинку дітей та молоді відбувся фінал Дубенського міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Golden Dream».
    Захід організований Будинком дітей та молоді, відділом у справах молоді та спорту Дубенської міської ради.
    Автор ідеї та засновник конкурсу Влад Корженевський - голова Дубенської міської ради старшокласників «Лідер».
    Мета заходу: розвиток творчих здібностей дітей та юнацтва, виявлення нових талантів у м.Дубно.
Змагалися за перемогу у конкурсі творчості 80 дітей у різних жанрах мистецтва.
    З вітальним словом до конкурсантів звернувся міський голова Василь Антонюк, який висловив своє захоплення від кількості  талановитих дітей  і  молоді, які взяли участь в  даному  конкурсі,  побажав кожному  з них перемоги та  здійснення  їхніх мрій, підкреслив високий   рівень  організації   конкурсу та  необхідність  проведення подібних конкурсів у  нашому  місті,  адже Дубно  багате талановитими  дітьми і  молоддю, яким необхідно дати можливість реалізуватися.
    У конкурсі змагалися за перемогу 82 фіналісти у 7 номінаціях: «Вокал», «Інструментальний жанр», «Вокально-інструментальний жанр», «Хореографія», «Театральний жанр», «Цирковий жанр», «Образотворче, декоративно-ужиткове  мистецтво».
Суддівська  команда у  складі дев'яти професіоналів у різних напрямках мистецтва  оцінювала виступи та  роботи конкурсантів у чотирьох вікових та  змішаній   категоріях.    Окрім цього, журі визначило переможця у всіх номінаціях, переможця «Призу  глядацьких симпатій» та володаря «Гран-прі». 56 фіналістів стали лауреатами конкурсу. Переможцем  «Призу глядацьких симпатій» стала Ольга  Гладуненко, а «Гран-прі» конкурсу виборола Наталія  Сергійчук.
    Усі лауреати та переможці конкурсу отримали від оргкомітету дипломи, подарункові  сертифікати від  партнерів, буклети про конкурс, подарунки та  кубки.
    Завдяки ідеї голови Дубенської ради старшокласників «Лідер» Владиславу Корженевському організатори створили неймовірний проект, який дав можливість талановитим дітям та  молоді нашого міста продемонструвати свої здібності і таланти. Творче дійство відбулося за фінансової підтримки Дубенської міської ради.