Урок – головна форма організації освітнього процесу

24 січня 2019 року на базі  Дубенської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №3 під керівництвом Мельник Ярини Вікторівни  відбулося засідання школи соціалізації молодого  педагога з теми «Урокголовна форма організації освітнього процесу».

У теоретичній частині роботи було проведено  тренінг «Як подолати страх перед уроком», розглянуто питання «Як зробити урок ефективним», відбулася дискусія «Як подолати страх перед уроком».

У практичній частині Ярина Вікторівна запросила присутніх на інтегрований урок української мови. Поділилася досвідом моделювання сучасного уроку та використання сучасних ігрових та інтерактивних методик. Також була проведена діагностика труднощів, що виникають у молодого спеціаліста під час педагогічної діяльності.