Вітаємо переможців ІV (заключного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Дата: 02.04.2019 16:44

З 11 березня  по 29 березня 2019 року у різних містах України відбувся ІV (заключний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Команда нашого міста у складі 7 учнів гідно представила Рівненщину та рідне місто в інтелектуальних змаганнях на всеукраїнському рівні.  Четверо учнів вибороли призові місця:

І місце - Гаврилюк Ярослав, учень 11 класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№5 з поглибленим вивченням іноземної мови (географія, вчитель Клигіна В.І.);

ІІІ місце - Шевченко Олександр, учень 9 класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№5 з поглибленим вивченням іноземної мови (географія, вчитель Клигіна В.І.);

ІІІ місце - Давидчук Роман, учень 8 класу Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№6 (фізика, вчитель Андрійчук І.В.);

ІІІ місце - Повх Анна, учениця 10 класу Дубенської гімназії №2  (українська мова та література, вчитель Момотюк С.І.).

Висловлюємо щиру подяку учням-переможцям  та педагогам, які їх підготували. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, утілювати нові ідеї та задуми. Успіхів вам в усіх починаннях!