Завершено енергетичні аудити будівель ДНЗ № 4 та НВК “ЗНЗ-ДНЗ”

Місто отримало результати енергетичних аудитів будівель НВК «ЗНЗ-ДНЗ» (вул. Венецька, 11а) та ДНЗ № 4 (вул. Скарбова, 7), який здійснила приватна організація «Українська некомерційна енергетична агенція».

10:05 18.10.2018

Зустріч з колективом ДНЗ № 4

25 вересня 2018 року Проектний менеджер та менеджер Проекту з комунікацій зустрілися з працівниками ДНЗ № 4. Метою зустрічі стало ознайомлення колективу з Проектом «Теплі школи та садочки – запорука здоров’я дітей: комплексний проект з підвищення енергоощадливості освітніх закладів міста Дубно», котрий реалізується в рамках програми Євросоюзу «Угода мерів – Демонстраційні проекти» і котрий заплановано впроваджувати і у ДНЗ № 4.

10:00 02.10.2018

Робоча зустріч з керівниками закладів - об'єктів Проекту

20 вересня 2018 року Проектний менеджер, Координатор Проекту та менеджер Проекту з комунікацій спільно з заступником керівника управління освіти Дубенської міської ради провели робочу зустріч з керівниками закладів, які є учасниками Проекту. На цій зустрічі присутніх було ознайомлено про перебіг подій у Проекті, наголошено на вагомості такої складової Проекту, як комунікація та візуалізація, а також узгоджено графіки зустрічей з робочими колективами установ.

09:56 02.10.2018

Урочистості з нагоди 60-річчя ДЮСШ

Відбулися урочистості з нагоди 60-річчя Дитячо-юнацької спортивної школи. На заході були присутні міський голова Василь Антонюк, депутат Верховної Ради України Олександр Дехтярчук, начальник управління Дубенської міської ради Вадим Нетреба.

10:14 01.10.2018

Розпочато підготовку вчителів початкових класів, які навчатимуть першокласників у 2019-2020 навчальному році

Ніби вчора скликав на навчання гучний шкільний дзвінок всю шкільну родину. Особливо радісним і трепетним був початок для першачків, яким пощастило стартувати першими у Нову українську школу.

11:38 24.09.2018

Юні авіамоделісти Дубна – переможці відкритих обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі)

З 12 по 15 червня 2018 року на базі аеродрому «Воронів» Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, що у Гощанському районі, відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі). Організатором заходу був комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

08:40 02.07.2018