Вихованці Дубенської міської станції юних техніків – призери відкритих обласних змагань учнівської молоді з оригамі

03 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з оригамі.

16:07 11.04.2018

ВІДБУВСЯ ІІ (МІСЬКИЙ) ЕТАП ОЛІМПІАДИ «ЮНЕ ОБДАРУВАННЯ – 2018»

З 27 по 30 березня 2018 року на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» відбувся ІІ (міський) етап олімпіади «Юне обдарування – 2018», у якому взяли участь 37 учнів 4-х класів – переможці І (шкільного) етапу.

16:28 02.04.2018

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ «МИСТЕЦТВО»

29-30 березня у Дубенських загальноосвітніх школах №1 та №6 було проведено навчальний семінар-тренінг для вчителів освітньої галузі «Мистецтво», що у 2018-2019 навчальному році будуть працювати у 1 класі, з теми «Особливості реалізації галузі «Мистецтво» в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

15:29 02.04.2018

Семінар-практикум вчителів англійської мови

23 березня 2018 року на базі Дубенської гімназії №2 відбувся семінар – практикум вчителів англійської мови ЗНЗ  міста із теми «Форми оцінювання навчальних досягнень та планування уроку іноземної мови».

11:54 28.03.2018

Друга сесія семінару-тренінгу для вчителів майбутніх першокласників

З 21 по 23 березня 2018 року, проходила ІІ сесія підвищення кваліфікації вчителів, що навчатимуть першокласників у 2018 році. З гарним настроєм та готовністю до співпраці зібралися у Дубенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 педагоги міста, Мирогощанської та Привільненської ОТГ.

08:47 27.03.2018

Перші кроки у світі технічної творчості

Початкове технічне моделювання - це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

10:05 20.03.2018

Автомоделісти СЮТ – призери відкритих обласних змагань з автомодельного спорту

У наш час формування особистості, здатної реалізувати себе у житті,  неможливе без впливу технічної творчості. Тому у вихованні майбутніх конструкторів, інженерів велике значення мають технічні гуртки, серед яких важливе місце займають гуртки технічного моделювання й конструювання моделей автомобілів. Адже автотрасовий моделізм – це не тільки один із видів технічної творчості школярів, спрямований на створення моделей автомобілів, а й один із наймасовіших і найзахоплюючих видів спорту, шлях до оволодіння базовими знаннями автомобільної техніки.

10:03 20.03.2018

Нова українська школа в дії

16 березня 2018 року на базі Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 відбувся семінар-практикум директорів шкіл на тему «Час змін   в освіті. Пілотний проект нової української школи як провісник змін».

14:40 19.03.2018

Конкурс між ЗЗСО міста «Битва шкіл»

14.03.2018 року в рамках соціально-освітнього проекту «Обмін школами» вперше в  м.Дубно було проведено  конкурс  між ЗЗСО міста «Битва  шкіл», організований радою старшокласників. Метою заходу було  створення єдиного відкритого інформаційного простору для спілкування учнів шкіл міста;налагодження творчого діалогу між загальноміською учнівською спільното;забезпечення взаємодії та співпраці між закладами загальної середньої освіти м.Дубна. За  звання  найкращої школи міста  змагалися  6   команд. Змагання  відбувалися у  двох  конкурсних завданнях:  представлення  «Моя школа – найкраща!» та виконання  художнього номера «Таланти моєї школи».

16:09 15.03.2018