СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

04.05.2018 р. на базі Дубенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбувся міський практичний семінар вчителів зарубіжної літератури з теми «Емоційно-ціннісний підхід до вивчення зарубіжної літератури у системі компетентнісного навчання».

09:10 07.05.2018

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ

27 квітня на базі Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №7 було проведено чергове засідання творчої групи «Педагогічні інновації» під керівництвом Стецюк А.В. з теми «Формування і розвиток культури усного і писемного мовлення школярів».

12:39 03.05.2018

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ТРЕТІХ КЛАСІВ

25 квітня на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся міський семінар-практикум вчителів початкових класів на тему «Використання проектної технології у початковій школі».

12:36 03.05.2018

ПРОВЕДЕНО ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ ДЛЯ ДУБЕНСЬКИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

20 квітня в актовій залі військової частини А1519 м.Дубно практичними психологами закладів освіти Наталією Провальчук, Іриною Кундеус та Наталією Ковригіною проведено психологічний практикум для військовослужбовців. Наталія Провальчук детально проаналізувала і відзначила значне психологічне навантаження, яке переживають військовослужбовці при виконанні своїх службових обов’язків, особливо в зоні АТО. Психолог детально зупинилась на такому складному психологічному явищі, як посттравматичний синдром і як з ним справлятись. Наголошено, що важливо не закриватися у собі, а звертатися за допомогою до фахівців та близьких людей. Також військовослужбовцям та їхнім керівникам важливо бути уважними і вчасно виявляти колег, які потребують психологічної підтримки. Наталія Ковригіна надала консультацію з питання, як зберегти своє емоційне здоров’я. Відзначено, що нехтування і недбале ставлення до свого внутрішнього світу часто приводить до важких депресій і в ще гірших випадках - суїцидів. Ірина Кундеус продемонструвала практичні вправи, які допомагають відновити фізичний і психологічний потенціал людини. Зустріч психологів і військовослужбовців була корисною обом сторонам. Відтак подібні заходи будуть проводитись і в майбутньому.

09:51 27.04.2018

Завчасно підготуйте документи на ЗНО-2018!

Кожен, хто зареєстрований для участі в ЗНО-2018, отримав від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти конверт із документами, що містив:

11:47 26.04.2018

I етап Всеукраїнської олімпіади "Знавці Біблії"

22 квітня 2018 року управлінням освіти Дубенської міської ради за сприяння та  підтримки Міжнародного Благодійного  Фонду  "МИР" та управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації на базі Дубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено I етап  Всеукраїнської олімпіади "Знавці Біблії". В олімпіаді прийняли участь  133 учні 3-11класів закладів загальної середньої освіти міста Дубна та 50 учасників Дубенського та Радивилівського районів.

15:54 25.04.2018

НАШІ ДІТИ – НАША ГОРДІСТЬ

18 квітня на базі Рівненської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №11  проходив ІІІ (обласний) етап олімпіади "Юне обдарування".

11:43 23.04.2018

Творчість молодших школярів

Із творчості починається розвиток дитини і особистості. У творчості дитина реалізує свої здібності і таланти, розкриває всій внутрішній світ.

14:53 19.04.2018