Розпочинається модернізація навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній заклад - дошкільний навчальний заклад"

Містечко Дубно розпочинає переобладнання свого навчально-виховного комплексу ′′ Загальноосвітній заклад - позашкільний навчальний заклад ′′ (ТЕЦ ′′ ГЕІ-ПЕІ ′′). Це один з чотирьох освітніх закладів, відремонтованих містечком завдяки підтримці Європейського Союзу в рамках ініціативи ′′ Пакти мерів - показові проекти ".

09:25 11.08.2021

Ще один старт

Своєї черги робіт по нашому проєкту дочекалася дубенська загально-освітня школа №6. Тут розпочалися будівельні роботи з капітального ремонту системи опалення. Наразі відбувається демонтаж старої теплової мережі. Нагадаємо: роботи виконує львівська компанія ТзОВ «Сервіскотломонтаж-Львів».

08:31 11.08.2021

Продовжуються роботи по будівництву котельні

На будівельному майданчику поруч з ЗОШ №7 продовжується будівництво нової котельні. Із сендіч-панелей уже зведені стіни та дах котельні, розпочато встановлення технологічного обладнання для подачі палива, продовжується облаштування "живого дна" та теплової мережі у приміщенні будинку культури.

14:25 09.08.2021

Сьогодні підписана угода по останньому об'єкту робіт - ЗОШ №6

Сьогодні, 30 липня 2021 року, було укладено угоду про капітальний ремонт системи опалення ЗОШ №6. Підписантами угоди стали управління освіти Дубенської міської ради та переможець торгів - ТзОВ "Сервіскотломонтаж-Львів". Підписання угоди відбулося за онлайн-участі ключового експерта команди підтримки м. Львів Максима Верещака. За круглим столом було обговорено ряд технічних питань по майбутніх роботах. І за традицією після стартової зустрічі підрядник та представники технічного нагляду відбули на об'єкт для детального огляду та в управління освіти для роботи з документами.

14:40 30.07.2021

Підсумки конкурсу на посаду директора Дубенського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-ДНЗ»

22.07.2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Дубенської міської ради Рівненської області.

15:51 22.07.2021

Підсумки конкурсу на посаду директора Дубенської CЗОШ І-ІІІ ступенів №5

21.07.2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради Рівненської області.

17:20 21.07.2021

Допущено до конкурсу

Відповідно до рішень конкурсних комісії щодо призначення керівників закладів загальної середньої освіти м. Дубна від 09.07.2021 року:

15:52 09.07.2021