Особливості початку навчального року

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 27 серпня, затверджено рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

15:06 28.08.2020

Шановні батьки! Громадо міста!

27 серпня, відбулась нарада міського голови Василя Антонюка з керівниками закладів загальної середньої освіти щодо організованого початку нового навчального року. Одним з ключових питань було розглянуто особливості організації освітнього процесу в період карантину, обговорено можливі шляхи впровадження очного, дистанційного та змішаного навчання. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території міста Дубно, починаючи з 17.08.2020 року (продовжено з 24.08.2020), встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби  COVID-19.  Дане рішення накладає на місто низку карантинних обмежень, зокрема заборону відвідування закладів освіти її здобувачами. Розуміючи необхідність забезпечення життєдіяльності міста, в тому числі і створення   належних умов для навчання школярів, міською радою спрямовано відповідні звернення до Кабінету Міністрів України та Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України щодо виведення нашого міста з “червоної” зони.  У зв'язку з цим на даний час прийнято рішення про відтермінування початку нового навчального року. За умови виходу міста Дубна з “червоної” зони, освітній процес розпочнеться з 7 вересня. Сподіваємось на розуміння батьками ситуації, що склалась. Маємо надію, що навчання розпочнеться в найближчий час. Закликаємо всіх і надалі дотримуватись протиепідемічних заходів. Бережіть себе і своїх близьких. Будьте здорові!

10:24 28.08.2020

До уваги батьків школярів міста Дубно!

Якщо ваші діти навчатимуться в 2-11 класах то медична довідка №086-1/О “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду” не обов’язково має бути надана до 1 вересня 2020 року. Ви можете зробити її у вересні-листопаді.

09:04 14.08.2020

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

З метою забезпечення зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів освіти, комунальна установа «Інклюзивно - ресурсний центр» Дубенської міської ради після припинення карантину , з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог, в найкоротші терміни буде організовувати проведення комплексної психолого - педагогічної оцінки розвитку дитини.

10:28 01.06.2020

Додатковий період реєстрації стартує з 25 травня!

Відповідно до наказу Міністерства освіти  і науки України від 04.05.2020 №587 « Про підготовку та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» з 25 травня до 09 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2020. Повідомляємо, що у цей визначений період для участі у додатковій сесії ЗНО-2020 можуть зареєструватись особи які:

11:31 25.05.2020