Відкрита Регата «Добротвір» західна зона

З 01 по 04 липня 2021 року у смт. Добротвір Львівської області відбулися всеукраїнські змагання Відкрита Регата «Добротвір»,    зональні змагання командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2005-2006 та 2007-2008 років народження  з веслування на байдарках та каноє  , у змаганнях брали участь 400 учасників  з західної зони України. Честь Дубенської ДЮСШ відстоювали 7 спортсменів.

09:41 05.07.2021

Відбувся Відкритий Чемпіонат України з веслування на байдарках та каноє

З 09 по 13 червня у м. Ковелі відбувся Відкритий  Чемпіонат України  з веслування на байдарках та каноє серед юнаків та дівчат 2005-2006р.н.,2007-2008р.н., у змаганнях брали участь 800 учасників  з 25 команд України. Честь Рівненської області відстоювали 6 спортсменів Дубенської ДЮСШ  із них золоту медаль вибороли на дистанції С-2 500 метрів  Панасюк Дмитро та Кухарук Андрій. Також на дистанції С-1 200 метрів завоював Кухарук Андрій.

09:05 15.06.2021

Пройшли відбіркові змагання з веслування на байдарках та каноє в місті Рівне

1-2 червня пройшли відбіркові змагання з веслування на байдарках та каноє в місті Рівне. На цих змаганнях успішно виступили наші учні, посіли призові місця та увійшли в збірну команду де будуть відстоювати честь Рівненської області на чемпіонаті України, який відбудеться в місті Ковель. Друге місце 200 м - Коханюк Андрій Друге місце 500 м, 200 м - Приходько Ольга Перше місце 1000 м, 500 м. Друге місце 200 м - Панасюк Дмитро Перше місце 200 м, Друге місце 500 м, 1000м - Кухарук Андрій Третє місце 1000 м, 500 м, 200 м - Климчук Ілля.

14:50 02.06.2021

Відповідно до Меморандуму про співпрацю в галузі освіти між Дубенською міською радою та Асоціацією міст України,  підписаного міським головою Антонюком В.М. та виконавчим директором АМУ Слобожаном О.В. 27 березня 2021 року, в рамках засідання регіональної платформи керівників територіальних громад Рівненщини, управління освіти спільно з комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради розпочали І етап впровадження в дію Всеукраїнського проєкту з подолання цифрової освітньої нерівності в Україні «Інноваційний прорив».

10:24 28.05.2021

Чемпіонат Рівненської області з баскетболу серед дівчат 2007 року

Чемпіонат Рівненської області з баскетболу серед дівчат 2007 року народження і молодших відбувся цими вихідними у місті Вараш, в спортивному залі Ліцею #1. Участь у змаганнях прийняли команди спортивних шкіл Березного, Дубровиці, Дубно, Здолбуніва та Вараша. Свято баскетболу вдалося! Не зважаючи на результати, діти виглядали стомленими та щасливими, адже всі скучили за змаганнями своєї улюбленої гри. За підсумками змагань , перше місце здобула команда Здолбунівської ДЮСШ, тренер Тетяна Ящук. Друге місце посіли дівчата місцевої ДЮСШ, під керівництвом Андрія Бабіка. Замкнули трійку призерів, дівчата з Дубровиці, яких готувала Ірина Мазур. Четвертими стали вихованки Березнівської КДЮСШ, тренер Василь Колесник та п‘яте місце у команди з міста Дубно, підопічних Вікторії Лапхан. Щодо команд з міст Березне та Дубно, то хочеться сказати, що у дівчат все ще попереду, адже вони були наймолодші серед учасників і це були їх перші офіційні змагання.

15:37 24.05.2021