І етап чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат ЗЗСО

18 – 22 листопада на базі Дубенської гімназії № 2 та Дубенської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 відбулись змагання І етапу чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.

10:01 25.11.2019

Конкурс дитячого малюнка «Україна проти корупції»

З метою формування негативного ставлення до корупції як суспільного явища  з 4 по14 листопада відбувся міський етап конкурсу дитячого малюнка « Україна проти корупції» серед учнів навчальних закладів міста. На конкурс було представлено 22 роботи  у трьох вікових категоріях.

12:32 21.11.2019

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

15 листопада 2019 року на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 було проведено чергове засідання школи молодого вчителя початкових класів.

10:49 21.11.2019

Тематичний семінар вчителів хімії міста

14.11.2019 року на базі Дубенської загальн-освітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся тематичний семінар вчителів хімії ЗЗСО міста з теми «Модернізація навчально-виховного процесу з хімії шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій ». Вчителі хімії обговорили шляхи реалізації використання ІКТ в освітньому інформаційному просторі навчального закладу, ознайомились з впровадженням в практику технології «перевернутий клас». Взяли участь у круглому столі на тему «Наскрізні змістові лінії як засади до створення цілісної картини світу: методика реалізації.» та методичному аукціоні.

14:20 13.11.2019

Результати чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області

Футбольними матчами 05.11.2019 року на стадіоні смт.Смига та 07.11.2019 року на стадіоні «Спартак» (м.Дубно) завершився чемпіонат Рівненської області з футболу. Вихованці Дубенської ДЮСШ показали чудову гру та стали переможцями і призерами. Зокрема, у віковій категорії 2008-2009 р.н. юнаки посіли І-ше місце, а у категорії 2004-2005 р.н. вибороли бронзові нагороди.

14:39 08.11.2019

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ДЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

З 28 жовтня по 7 листопада у Дубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  №1 вже вкотре підвищували свою кваліфікацію вчителі початкових класів, які навчатимуть першокласників у 2021/2022 навчальному році. До вчителів закладів освіти міста Дубна долучилися 10 педагогів шкіл Мирогощанської ОТГ.

12:20 08.11.2019

Семінар-практикум вчителів біології

«Не достатньо мати гарний розум ,головне – правильно його використовувати»(Р.Декарт).Під цим гаслом на базі ЗОШ №6 7 листопада відбувся семінар – практикум вчителів біології на тему: «Розвиток критичного мислення на уроках біології».   Вчитель Бережна Н.Л.,продемонструвавши урок в 6 класі на тему «Роль бактерій у природі та значення їх у житті людини»,довела ,що тема критичного мислення зараз актуальна, і саме школа –це ідеальне середовище для навчання та розвитку такого мислення.Урок був насичений різноманітними методами і формами роботи, які були цікаві як учням так і педагогам. Учні захищали міні-проекти і демонстрували результати практичних досліджень. Вчитель Гончарук Л.Ю. ознайомила  присутніх з роботою методичного об’нання вчителів природничих дисциплін  та з роботою етнографічного музею школи, а учні провели насичену та цікаву екскурсію.  Усі вчителі біологіїї шкіл міста брали активну участь у обговоренні теми семінару-практикуму, плідно працювали в групах,закріплюючи теоретичні знання на практиці.

16:46 07.11.2019

Семінар – практикум з початкового технічного моделювання для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти міста

31 жовтня 2019 року на базі Дубенської міської станції юних техніків відбувся міський семінар-практикум з початкового технічного моделювання для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти міста на тему ««Методика проведення змагань та виставки з початкового технічного моделювання, вимоги до підготовки учнів та виробів». Координаторами роботи семінару-практикуму були А. Максимчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Дубенської міської станції юних техніків, та І. Кут, керівник творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» станції юних техніків.

09:10 05.11.2019