СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИХОВАТЕЛІВ ГПД

20 лютого у Дубенському навчально-виховному комплексі «школа-гімназія» було проведено семінар-практикум вихователів ГПД з теми: «Організація проектної діяльності в групі продовженого дня».

09:13 26.02.2018

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

20 лютого у Дубенському навчально-виховному комплексі «школа гімназія» було проведено чергове засідання творчої групи «Пошук» під керівництвом Кухаренко О.Ф. з теми:  «Використання сучасних освітніх інструментів у роботі вчителя початкових класів».

09:11 26.02.2018

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ, ЩО НАВЧАТИМУТЬ ПЕРШОКЛАСНИКІВ У 2018-2019 Н.Р.

1 вересня 2018 року всі першокласники України прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів – всі, хто навчатиме першачків з 1 вересня цього року, мають пройти перенавчання.

14:52 20.02.2018

СЕМІНАР ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ 2-Х КЛАСІВ

6 лютого у Дубенському навчально-виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» було проведено семінар-практикум з теми: «Формування ключових компетентостей для успішної самореалізації у суспільстві відповідно до нового змісту освіти в контексті концепції Нової української школи» .

14:34 20.02.2018

Технологія тренінгових занять

15 січня 2018 року на базі Дубенського НВК «школа-гімназія»  Шагієвою Раїсою Радисівною, методистом з біології, екології, природознавства та основ здоров’я РОІППО, було проведено семінар-тренінг для вчителів предмету  «Основи здоров’я» та соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл м. Дубна з теми «Методика вивчення тренінгого курсу»  «Вчимося жити разом». Учасники семінару-тренінгу ознайомились з концепцією, змістом та методикою вивчення тренінгого курсу «Вчимося жити разом», вибірково відпрацювали уроки – тренінги даного курсу для учнів 5-10(11) класів.

16:14 16.01.2018

Фестиваль практичної психології.

10-12 січня 2018 року на базі навчальних закладів міста Дубна для педагогів були проведені соціально-психологічні тренінги з теми «Психологічна культура педагога в контексті викликів сучасної освіти».

08:52 15.01.2018