Друга сесія семінару-тренінгу для вчителів майбутніх першокласників

З 21 по 23 березня 2018 року, проходила ІІ сесія підвищення кваліфікації вчителів, що навчатимуть першокласників у 2018 році. З гарним настроєм та готовністю до співпраці зібралися у Дубенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 педагоги міста, Мирогощанської та Привільненської ОТГ.

08:47 27.03.2018

Перші кроки у світі технічної творчості

Початкове технічне моделювання - це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

10:05 20.03.2018

Автомоделісти СЮТ – призери відкритих обласних змагань з автомодельного спорту

У наш час формування особистості, здатної реалізувати себе у житті,  неможливе без впливу технічної творчості. Тому у вихованні майбутніх конструкторів, інженерів велике значення мають технічні гуртки, серед яких важливе місце займають гуртки технічного моделювання й конструювання моделей автомобілів. Адже автотрасовий моделізм – це не тільки один із видів технічної творчості школярів, спрямований на створення моделей автомобілів, а й один із наймасовіших і найзахоплюючих видів спорту, шлях до оволодіння базовими знаннями автомобільної техніки.

10:03 20.03.2018

Нова українська школа в дії

16 березня 2018 року на базі Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 відбувся семінар-практикум директорів шкіл на тему «Час змін   в освіті. Пілотний проект нової української школи як провісник змін».

14:40 19.03.2018

Конкурс між ЗЗСО міста «Битва шкіл»

14.03.2018 року в рамках соціально-освітнього проекту «Обмін школами» вперше в  м.Дубно було проведено  конкурс  між ЗЗСО міста «Битва  шкіл», організований радою старшокласників. Метою заходу було  створення єдиного відкритого інформаційного простору для спілкування учнів шкіл міста;налагодження творчого діалогу між загальноміською учнівською спільното;забезпечення взаємодії та співпраці між закладами загальної середньої освіти м.Дубна. За  звання  найкращої школи міста  змагалися  6   команд. Змагання  відбувалися у  двох  конкурсних завданнях:  представлення  «Моя школа – найкраща!» та виконання  художнього номера «Таланти моєї школи».

16:09 15.03.2018

Засідання обласної Школи управлінської майстерності для лідерів та координаторів учнівського самоврядування з теми «Відповідальне лідерство».

Засідання обласної Школи управлінської  майстерності  для  лідерів та  координаторів учнівського самоврядування  з теми «Відповідальне  лідерство».

15:41 07.03.2018

Освітній процес у закладах загальної сердньої, дошкільної та позашкільної освіти міста відновлено з 05.03.2018 року

04.03.2018 року відбулась нарада при міському голові з керівниками навчальних закладів міста Дубно щодо відновлення навчання. Відповідно до рішення Кризового комітету при Міненерговугілля (протокол №2 від 03.03.2018 року)  про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації,   листа Міністерства освіти і науки України № 1/11-2386 від 03 березня 2018 року прийнято рішення про відновлення навчання в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах  міста Дубно з 05.03.2018 року.

13:50 04.03.2018

Розширене засідання науково-методичної ради

21.02.2018 року на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулося розширене засідання науково-методичної ради, в ході якого педагоги закладів освіти міста презентували професійні досягнення. У засіданні взяли участь завідувач методичного кабінету Л.Шовкіна, методисти методичного кабінету та заступники керівників закладів освіти з методичної роботи.

16:16 26.02.2018