Відбувся обласний етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games»

09 грудня 2023 року у спортивному залі Рівненського ліцею №26 Рівненської міської ради зібралися здобувачі освіти зі всієї Рівненської області для того, щоб взяти участь у  щорічному V Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів «Cool Games» (обласний етап).

18:10 14.12.2023

Вітаємо з перемогою в обласному етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо ученицю 9 класу Дубенського ліцею №7 Дубенської міської ради Рівненської області, Шеремету Мирославу Олегівну, з перемогою обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. Бажаємо гідно представити місто Дубно на Всеукраїнському етапі та майбутніх перемог!

17:59 12.12.2023