Управління освіти Дубенської міської ради

Новини

Пробне зовнішнє оцінювання на базі закладів загальної середньої освіти та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.

Дата створення: 09:46 27.03.2019

16 та 23 березня 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. міста відбулось пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Пробне тестування відбувалось за таким графіком:

Міське свято учительської творчості

Дата створення: 15:43 25.03.2019

22 березня 2019 року на базі Дубенської  ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 7 пройшло  Свято  педагогічної творчості за підсумками міського фестивалю творчих уроків та міського етапу конкурсу – ярмарку педагогічної творчості. Ініціатором свята став методичний кабінет управління освіти Дубенської міської ради. Розпочалося дійство з виставки творчих здобутків, вчительських педагогічних знахідок та надбань, які представив кожен навчальний заклад міста . Огляд виставки надав можливість учасникам  заходу долучитись до  цікавих педагогічних ідей, віднайти для себе родзинки педагогічного досвіду, а також поділитися своїми знахідками з колегами.  Церемонія нагородження  учасників  та переможців  міських  заходів  проходила в актовій залі навчального закладу, де гостей свята чекали презентації  методичних посібників від їх авторів, чекали   грамоти та подяки . До нагородження долучились заступник  міського голови  з гуманітарних питань  В. Скринчук та начальник управління освіти Дубенської  міської ради В. Нетреба. Т. Горощук, голова Дубенської міської організації профспілок, привітавши  учасників фахових конкурсів, вручила спілчанам подарункові сертифікати. А святкову атмосферу забезпечив  загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів  № 7 ( директор Н. Поліщук), який подарував присутнім чудову концертну програму.

Наймолодші вихованці станції юних техніків – переможці обласних змагань із початкового технічного моделювання

Дата створення: 10:58 25.03.2019

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

Досягнення школярів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році

Дата створення: 10:24 25.03.2019

          В народі кажуть, що талант – це Божа іскра, дарована людині для того, щоб зробити світ кращим, щоб «горіти» світлом творчості та запалювати інших. А ще всім нам відомий вислів «Великий талант вимагає великої працьовитості».

Переможці міського етапу обласної олімпіади «Знавці Біблії»

Дата створення: 15:07 20.03.2019

Біблія – пам’ятка світової культури, пам’ятка писемності, літератури, безцінне історичне джерело. Біблія – справжня скарбниця мудрості. Від духовно-морального та інтелектуального стану суспільства залежить могутність, процвітання та державна безпека України.

Зразкова лялькова студія «Сонечко» Будинку дітей та молоді знову в переможцях

Дата створення: 11:11 20.03.2019

Людину завжди вирізняло з-поміж інших істот глибоке світовідчуття та потяг до прекрасного, адже не лише турботами про хліб насущний живе людина. Її душа прагне яскравих вражень, видовищ, естетичної насолоди. Задовольнити ці потреби покликаний театр. Щорічно, напередодні дня театру, в м. Рівному проводиться обласний заочний огляд-конкурс драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна» серед учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти. Цього року в огляді-конкурсі взяли участь 30 колективів. Місто Дубно в даному конкурсі представляла зразкова лялькова студія «Сонечко» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, керівником якої є Угарова Тамара Сергіївна. На конкурс вихованці зразкової лялькової студії «Сонечко» представили казку-виставу «Різдво у лісі». Журі конкурсу високо оцінили гру дубенських конкурсантів та нагородили їх дипломом за ІІ місце у номінації «Найкращий ляльковий театр». Вітаємо переможців та їх чудового керівника, бажаємо подальших злетів і перемог!

Міський етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад

Дата створення: 08:56 20.03.2019

12 березня на базі Дубенської спеціалізованої школи І-ІІ ст. №5 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу "Земле -наш спільний дім". На основі вимог до конкурсних виступів та критеріїв оцінювання журі визнали переможцем екологічну агітбригаду "Амазонки 5 школи".

Відбувся фінал Першого Дубенського міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Golden dream»

Дата створення: 16:38 19.03.2019

14 березня 2019 року у Будинку дітей та молоді відбувся фінал Дубенського міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Golden Dream».      Захід організований Будинком дітей та молоді, відділом у справах молоді та спорту Дубенської міської ради.      Автор ідеї та засновник конкурсу Влад Корженевський - голова Дубенської міської ради старшокласників «Лідер».     Мета заходу: розвиток творчих здібностей дітей та юнацтва, виявлення нових талантів у м.Дубно.  Змагалися за перемогу у конкурсі творчості 80 дітей у різних жанрах мистецтва.      З вітальним словом до конкурсантів звернувся міський голова Василь Антонюк, який висловив своє захоплення від кількості  талановитих дітей  і  молоді, які взяли участь в  даному  конкурсі,  побажав кожному  з них перемоги та  здійснення  їхніх мрій, підкреслив високий   рівень  організації   конкурсу та  необхідність  проведення подібних конкурсів у  нашому  місті,  адже Дубно  багате талановитими  дітьми і  молоддю, яким необхідно дати можливість реалізуватися.     У конкурсі змагалися за перемогу 82 фіналісти у 7 номінаціях: «Вокал», «Інструментальний жанр», «Вокально-інструментальний жанр», «Хореографія», «Театральний жанр», «Цирковий жанр», «Образотворче, декоративно-ужиткове  мистецтво».   Суддівська  команда у  складі дев'яти професіоналів у різних напрямках мистецтва  оцінювала виступи та  роботи конкурсантів у чотирьох вікових та  змішаній   категоріях.    Окрім цього, журі визначило переможця у всіх номінаціях, переможця «Призу  глядацьких симпатій» та володаря «Гран-прі». 56 фіналістів стали лауреатами конкурсу. Переможцем  «Призу глядацьких симпатій» стала Ольга  Гладуненко, а «Гран-прі» конкурсу виборола Наталія  Сергійчук.      Усі лауреати та переможці конкурсу отримали від оргкомітету дипломи, подарункові  сертифікати від  партнерів, буклети про конкурс, подарунки та  кубки.     Завдяки ідеї голови Дубенської ради старшокласників «Лідер» Владиславу Корженевському організатори створили неймовірний проект, який дав можливість талановитим дітям та  молоді нашого міста продемонструвати свої здібності і таланти. Творче дійство відбулося за фінансової підтримки Дубенської міської ради.

Міський семінар-практикум вчителів математики

Дата створення: 15:20 13.03.2019

12 березня на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» відбувся семінар-практикум вчителів математики «Шляхи вдосконалення роботи учителів щодо підвищення ефективності в набутті учнями міцних знань, освітніх компетенцій на уроках математики».