Початкова школа зазнає видимих перетворень...

Дата створення: 08:23 05.10.2021

Підрядна компанія - ТзОВ "Реноме-Євробуд" продовжує утеплювати мінеральною ватою зовнішні стіни будівлі, замінювати існуючі старі вікна на нові з двокамерними склопакетами і енергозберігаючим склом, утеплює горищні перекриття з улаштуванням паро- та гідроізоляції, а також влаштовує механічну приточно-витяжну систему вентиляції з рекуперацією тепла.

Вітання освітянам міста Дубна

Дата створення: 18:15 01.10.2021

Дата створення: 08:40 29.09.2021

У рамках капітального ремонту та балансування системи опалення, що проводяться у ліцеї №6 (ЗОШ №6), розпочато ще один етап робіт, а саме капітальний ремонт теплової мережі від котельні по вул. М. Грушевського, 170В до ТК-6а в м. Дубні. Нагадаємо, що перший етап робіт відбувся ще восени 2019 року. Тоді була проведена реконструкція тепломережі від ТК 25 по вул. С. Морозенка - до ЗОШ № 6. Другий етап робіт відбувається зараз у самому ліцеї №6 - там ведеться капітальний ремонт внутрішньої системи опалення та влаштовується автоматизований вузол обліку та регулювання теплової енергії.

Дата створення: 16:37 24.09.2021

Сьогодні, 24 вересня 2021 року, відбувся моніторинговий візит представників команди Підтримки програми "Угода Мерів - Демонстраційні проекти": ключового експерта Максима Верещака та технічного експерта Олександра Надточія.

Особливості освітнього процесу в "жовтій зоні"

Дата створення: 15:23 23.09.2021

Про запобігання поширення короновірусної хвороби та організацію освітнього процесу під час "жовтого" рівня епідемічної небезпеки

У Дубенській початковій школі (НВК "ЗНЗ-ДНЗ") успішно розпочато встановлення вікон

Дата створення: 11:30 02.09.2021

Встановлення вікон за європейськими стандартами - справа відповідальна і складна. За вимогами проєкту перше вікно на кожному об'єкті, котрий термомодернізується, вставляється під контролем технічних експертів. Так само це відбувалося і у Дубенській початковій школі (НВК "ЗНЗ-ДНЗ"). Процес встановлення вікон розпочався у присутності технічного експерта команди підтримки Олександра Надточія. Спершу фахівцями ТзОВ "Реноме-Євробуд" було підготовлено віконний отвір та віконний блок (отвір відштукатурений, а до віконного блоку приклеєні стрічки та змонтовані кріплення). Далі віконна конструкція була встановлена у віконний отвір та зафіксована, щілини запінені та приклеєні паро- та гідроізоляційні стрічки. Монтаж першого вікна відбувся успішно.

До уваги!!!

Дата створення: 09:14 31.08.2021

01.09.2021 року в усіх закладів освіти міста Дубно проводитиметься акція «Благодійність замість квітів». Звертаємось до батьків учнів та вихованців з проханням активно долучитись до акції !

Новій системі опалення у ЗОШ №6 бути

Дата створення: 08:31 26.08.2021

Киплять роботи по модернізації тепломережі у шостій школі. Продовжується демонтаж старої системи опалення у підвальних приміщеннях, встановлюються тепловідбивні екрани та розпочато монтаж нових радіаторів опалення.