Семінар-практикум виховників міста

23 квітня 2019 року на базі Дубенської гімназії №2 був проведений семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з теми ,,Використання інноваційних технологій в системі роботи закладу освіти з реалізації Програми національного виховання учнівської молоді на 2008-2020 роки". В практичній частині семінару заступник директора з виховної роботи Драган І.В. спрезентувала досвід гімназії щодо використання інноваційних технологій з реалізації даної Програми. В практичній частині семінару був проведений тренінг щодо утилізації побутових відходів та пошуку альтернативних шляхів щодо зменшення цих відходів та майстер-клас із організації виховної діяльності в закладі освіти з формування ціннісного ставлення до природи засобами інтерактивних та проектних технологій. Також для учасників семінару була організована екскурсія в межах закладу, в ході якої було відвідано виставку писанок, виставку виробів з використаних матеріалів, виставку меблів, виготовлених власноруч учнями та вчителями. Загалом семінар пройшов на високому професійному рівні.

12:33 24.04.2019

Cемінар-тренінг із теми «Сучасні підходи до вивчення основ здоров'я та біології»

18 квітня 2019 року на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Дубенської міської ради відбувся семінар-тренінг із теми «Сучасні підходи до вивчення основ здоров'я та біології».

10:12 24.04.2019

Вітаємо переможців обласного етапу олімпіади «Юне обдарування – 2019»

16 квітня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 відбувся ІІІ (обласний) етап олімпіади «Юне обдарування». В олімпіаді взяли участь 59 учнів 4 класу закладів освіти області. Школярі виборювали першість із трьох навчальних предметів: математика, українська мова та природознавство.

14:15 18.04.2019

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

Дошкільний навчальний заклад №4 восени 2018р. взяв участь у ФОТОКОНКУРСІ  ДОШКІЛЬНИХ  НАВЧАЛЬНИХ  ЗАКЛАДІВ  УКРАЇНИ

12:44 17.04.2019

Молодь обирає здоров’я

Здоров’я – це найбільший і найдорожчий скарб людини. Від здоров’я молодого покоління залежить майбутнє кожної особи зокрема. Це ефективність професійної діяльності та перспектива успішного життя, розвиток знань, традицій, науки, перспектива для всього суспільства. За сьогоднішніх умов, коли у держави на охорону здоров’я бракує коштів, найдешевшим і найнадійнішим методом збереження здоров’я є вміння дотримуватись здорового способу життя.

12:56 11.04.2019

Семінар дпя вчителів англійської мови.

04 квітня   2019 року   на  базі   Дубенського   НВК  «школа-гімназія «   відбувся семінар  для вчителів  англійської  мови  міста  Дубна  з теми: «Планування  та  тайм- менеджмент  уроку  англійської  мови   в середніх  класах  для  досягнення  очікуваного   результ ату».

11:09 08.04.2019

ВІДБУВСЯ ІІ (МІСЬКИЙ) ЕТАП ОЛІМПІАДИ «ЮНЕ ОБДАРУВАННЯ – 2019»

З 25 по 28 березня 2019 року на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» відбувся ІІ (міський) етап олімпіади «Юне обдарування – 2019», у якому взяли участь 39 учнів 4-х класів – переможці І (шкільного) етапу.

16:32 04.04.2019